Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 12 » Інфаркт - виявлена незвичайна причина

Інфаркт - виявлена незвичайна причина

Інші Медичні поради

 

З розвитком факторів, що призводять до серцевого нападу, можуть бути пов’язані різні причини – їх перелік недавно розширили американські дослідники. Вони встановили, що інфаркту в зрілому віці може посприяти зловживання солоними продуктами в юності.

Про те, що любов до солі в юному віці може стати причиною інфаркту в майбутньому, заявили клініцисти з Університету Огайо. В їх спостереженнях брали участь 700 добровольців.

Вивчення особливостей способу життя у добровільних учасників проекту дозволило вченим встановити, що до ризику інфаркту частіше за інших були схильні люди які мають слабку плечову артерію. У свою чергу, до патологій цієї кровоносної судини призводило підвищене споживання солі в підлітковому віці, зробили висновок лікарі.

Підлітки, які зловживали чіпсами та іншими солоними закусками, демонстрували в подальшому розтягнення плечової артерії, висловилися автори проекту.

Вони нагадали, що від надлишків солі кровоносні судини втрачають еластичність і здатність нормально скорочуватися, чим і пояснюється розтягнення важливої для серця артерії.

Фахівці радять оберігати дітей від вживання пересоленої їжі, так як це може стати причиною недуг серця і судин в їхньому подальшому житті. За їх словами, батьки нерідко самі привчають дітей до шкідливої ​​їжі, використовуючи її в якості заохочення або як альтернативу домашнього готуванні.

 

Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Не разрешайте детям играть с "философским камнем" Гарри Поттера
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Следуйте правилам этикета в офисе
[Поради молодим мамам]
Совет: Нужны ли деткам памперсы


Переглядів: 1198 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...