Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Листопад » 23 » Як часто слід змінювати роботу - вчені розповіли

Як часто слід змінювати роботу - вчені розповіли

Інші Поради щодо працевлаштування

 

Періодичність зміни роботи повинна складати 5-7 років.

Проведене фахівцями зі штату Массачусетс дослідження допомогло визначити, наскільки часто людині потрібно змінювати місце роботи або ж займану посаду. Як виявилося, періодичність зміни повинна складати 5-7 років. Ця інформація була опублікована в журналі Social Relations, повідомляє VladTime.

Автори дослідження провели аналіз роботи понад півтисячі співробітників однієї з американських компаній і змогли з'ясувати, що після зазначеного терміну продуктивність на займаній посаді починає поступово знижуватися і падає до критично низької позначки.

Підсумки експерименту показали, що після закінчення 5-7 років праці на одній посаді людина стає не тільки менш активною, вона також більше втомлюється від виконуваної роботи і перестає проявляти якусь ініціативу, не прагне зростати по кар'єрних сходах. Призводить це також до виникнення різних спірних ситуацій, напружених стосунків з колегами і начальством.

Фахівці радять намагатися справлятися зі стресом самостійно, щоб стосунки не загострилися до тієї межі, після якої слідує звільнення. Допомагають в цьому різні методики по боротьбі зі стресом, адже саме він і є причиною подібних процесів.

 

Також читайте:
[Релігійні поради]
Совет: АДАМ, БЕРЕГИ ЕВУ
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Кто твои пять врагов на рабочем месте
[Медичні поради]
Совет: Поменьше сладкого и мучного


Переглядів: 1485 / Дата: 22.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...