Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2014 » Серпень » 13 » Як передається ВІЛ

Як передається ВІЛ

Інші Медичні поради

Зі школи нас вчили що потрібно берегтись аби не наразитись на таку недугу як ВІЛ. Але що це і як вона передається. Він передається найкраще через садна, порізи

Інфекція ВІЛ є нестійким вірусом і без носія швидко гине, однак коли людина заражується ним, то її імунна система починає знищуватись та робити організм незахищеним.

Найкращим середовищем для ВІЛу є кров, сперма, секреція вагінальних залоз та менструальні виділення, оскільки там є ідеальна температура та умови існування. Також виявлено, що ВІЛ може виділятись з жіночого молока, слини, слізного секрету і ліквору, але ці біологічні рідини становлять меншу епідеміологічну небезпеку.

Імовірність передачі ВІЛ-інфекції підвищується при наявності пошкоджень шкірних покривів і слизових оболонок (травми, садна, ерозія шийки матки, стоматит, парадонтоз та ін)

ВІЛ передається за допомогою гемоконтактного і біоконтактного механізму природним шляхом (при статевих контактах і вертикально: від матері до дитини) і штучним (переважно реалізується при гемоперкутанному механізмі передачі: при трансфузії, парентеральних введеннях речовин, травматичних медичних процедурах).

При одиничному контакті ризик ураження насправді невеликий, однак при багаторазовому - збільшується.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Разгрузочная диета
[Святкові поради]
Совет: С наступающим Новым Годом - осторожно, еда
[Народні поради]
Совет: Лечение липой


Переглядів: 1703 / Дата: 22.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...