Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Травень » 14 » Як подолати смертельну хворобу - вчені знайшли спосіб

Як подолати смертельну хворобу - вчені знайшли спосіб

Інші Медичні поради

 

Американські вчені винайшли особливі нановолокна, які можуть видаляти жирові нарости і холестеринові бляшки в судинах людини.

Результати дослідження опублікували на науковій конференції в Сан-Франциско, пише Doctors Lounge.

Вчені наблизилися до створення ліків проти атеросклерозу, досліджуючи вплив короткими білковими молекулами, які після попадання в кров можуть самостійно збиратися в довгі ниткоподібні ланцюжки.

Науковці провели дослідження на мишах і встановили, що введення навіть невеликих доз білкових ниток всього за 8 тижнів скоротило число холестеринових бляшок на 9% і 11% у всіх частинах кровоносної системи мишей. Такі дії помітно продовжили їм життя.

Біологи переконують, що такі нитки будуть чіплятися за жирові бляшки, відривати їх від поверхні судин і виводити в печінку. Там вони будуть розпадатися на частини і поступово виводитися з кровотоку.

Відтак, розвиток атеросклерозу можна тимчасово зупинити за допомогою статинів та інших медикаментів, що зменшують концентрацію "поганих" видів холестерину. Проте останні дослідження показують, що статини не можуть вилікувати хворобу.

До слова, серцево-судинні захворювання є найбільш частою причиною смерті у світі. Деякі з цих захворювань розвиваються без симптомів, але навіть ті, які проявляють себе, залишаються непоміченими.

 

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Как сбросить лишний вес
[Цікаві поради]
Совет: Укрепляем ногти
[Медичні поради]
Советуем: Средство от гепатита С - цитрусы


Переглядів: 143 / Дата: 27.05.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...