Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 22 » Як подружитися з грошима - поради психолога

Як подружитися з грошима - поради психолога

Інші Медичні поради

 

Гроші і фінансове благополуччя - найчастіша думка, яка відвідує людство кілька разів на день. Гроші дають нам свободу, впевненість, відсутність розбіжностей в сім'ї, якщо цей спір стосується фінансового добробуту, а деякі навіть знаходять своє щастя при достатній їх кількості.

Але насправді це вигаданий міф про те, що можна бути повноцінно щасливим й отримати любов завдяки фінансам. Людину з грошима легко розлюбити, коли немає повноцінних відносин. Але розмова піде не про кохання, а про те, як дотримуватися кілька ідей, які будуть сприятливо впливати на ваші фінанси.

Приділяйте увагу

Привчіть себе "приділяти увагу" своєму фінансовому добробуту. Після кожної витрати перевіряйте свій банківський рахунок або очищуйте квитанції один раз в тиждень або створюйте щомісячний план витрат.

Отримайте допомогу

Складіть список людей, які допоможуть вам стежити за вашим грошовим обігом. Це відноситься до тих людей, які не контролюють свої витрати. У цьому випадку, головне знайти надійних людей, які зможуть дати ділову пораду по планованим витратам і ніколи не будуть вас засуджувати.

Забава

Запишіть все, що вам подобається: одяг, улюблене кафе, театр, місто, країну. Виберіть те, що вам подобається, коли ви робите онлайн-банкінг або щомісячні звіти. Почніть пов'язувати фінансове свідомість з іншими речами, які приносять вам задоволення, і починайте любити гроші.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Покупаем косметику онлайн - быстро и красиво
[Цікаві поради]
Совет: Поездки в метро укрепляют кости
[Медичні поради]
Советуем: Спасение от рака в ваших руках


Переглядів: 1195 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...