Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Грудень » 27 » Як тривалі святкування впливають на мозок людини

Як тривалі святкування впливають на мозок людини

Інші Святкові поради

 

Британські вчені провели дослідження щодо впливу свят на людський організм. Виявляється, веселі застілля, велика кількість алкоголю і надмірне вживання їжі не проходять безслідно.

Під час святкування настрій підвищується за рахунок підвищення двох гормонів - дофаміну (речовина, яка передає емоційну реакцію і дозволяє відчувати емоцію) та серотоніну (медіатор гарного самопочуття). Вони сприяють позитивному настрою, передає sundaynews.inf.

Крім того, у період свят люди відчувають стрес від того, що все треба встигнути і підготувати. Пошук подарунків також додає напруги і здатен погіршувати настрій, кажуть науковці.

Під час дарування подарунків у мозку людини відбувається викид ендорфінів - гормонів щастя. Вони приводять людину у стан задоволення і блаженства.

Приємна компанія сприяє виробленню в людському організмі окситоцину - гормону ласки. Між людьми виникають відносини, схожі на материнське почуття стосовно дитини.

Однак від переїдання відбувається зв'язок між гіпоталамусом та імунною системою. Це призводить до запальних процесів в організмі. Вчені застерігають від надмірності в їжі, оскільки є ризик згодом захворіти на діабет.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: взаимосвязь между диабетом 2 типа и алкоголем
[Народні поради]
Совет: Лечим язву желудка семенами льна
[Поради щодо працевлаштування]
Совет психолога: Когда пора менять работу


Переглядів: 1441 / Дата: 17.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...