Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 27 » Як уникнути передчасної смерті - знайшли спосіб

Як уникнути передчасної смерті - знайшли спосіб

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Вчені Університету Східної Фінляндії довели, що їжа з високим вмістом омега-6-ненасичених жирних кислот здатна знизити ризик серцево-судинних захворювань і передчасної смерті.

Дослідники визначили рівні жирних кислот в крові 2480 чоловіків у віці від 42 до 60 років. За 22 роки спостереження померли від хвороб 1143 людини. Виявилося, що ризик передчасної смерті був на 43% нижче у тих людей, у кого в організмі була найвища концентрація лінолевої кислоти. Про це повідомляє EurekAlert!

При цьому зменшувалася ймовірність розвитку серцево судинних-захворювань, а також інших небезпечних для життя станів здоров’я за винятком раку. Схожий, але більш слабкий ефект надавала арахідонова кислота.

Рівень лінолевої та інших омега-6-ненасичених жирних кислот визначається раціоном харчування людини. Зокрема, джерелом лінолевої кислоти є рослинні масла, горіхи і насіння.

Вважалося, що ненасичені жирні кислоти, незважаючи на їх благотворний вплив, є причиною ряду хронічних захворювань. Це пояснювалося тим, що лінолева кислота в організмі людини перетворюється в арахідонову, яка, в свою чергу, є попередником сполук, що сприяють запаленню.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Ученые советуют не признаватся, что вы очень счастливы
[Туристичні поради]
Совет туристу: как избежать мелких неприятностей на отдыхе
[Медичні поради]
Советуем: Средство от гепатита С - цитрусы

Переглядів: 1166 / Дата: 17.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...