Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 9 » "Як ви човен назвете ..." або про що мовчить ваше ім'я

"Як ви човен назвете ..." або про що мовчить ваше ім'я

Інші Цікаві поради

Всім добре відомі слова мультиплікаційної пісеньки капітана Врунгеля: «Як ви човен назвете, так він і попливе». Правий був моряк, акцентуючи увагу на важливості вибору імені та його вплив на подальшу долю, яскравим підтвердженням чого є наступні неприємності багатостраждального судна. Саме так ім'я людини безпосередньо впливає на формування його характеру і в чомусь визначає долю.

Наше ім'я - тягар на все життя

Опиняючись перед проблемою вибору імені для дитини, майбутнім батькам необхідно пам'ятати про те, що з цим ім'ям малюкові доведеться жити все життя. Особливо забобонні матусі й татусі ретельно вивчають значення імен, прагнучи «запрограмувати» подальше життя свого чада на вдачу, щастя і благополуччя. При цьому, найчастіше, не звертають увагу на те, наскільки доречно це ім'я в тимчасовому контексті. Погодьтеся, нелегко сьогодні доведеться дитині з дивовижним ім'ям Добриня або Парасковія, хоча всього пару сотень років тому вони були б вельми доречні.

Подобається - не подобається

Здавалося б, найпростіше вибрати ім'я за принципом «подобається - не подобається» і не шукати приховану таємницю імені, проте і тут є свої підводні камені. Більшості батьків подобаються звучні і благородні імена, до того ж рідкісні, можна сказати унікальні. Однак в основній своїй масі такі імена не зовсім вписуються в навколишню дійсність. Наприклад, такі «гучні» чоловічі імена, як Генріх або Рустам не надто підійдуть хлопчикові слов'янської зовнішності.

Як досягти гармонії і зробити правильний вибір?

Ім'я для малюка - це найперший і найважливіший ваш подарунок для дитини, тому при виборі імені потрібно керуватися декількома важливими моментами:

  • здоровим глуздом;
  • національною приналежністю;
  • сакральним значенням імені.

Тільки досягнувши балансу між цими складовими, батьки зможуть відшукати благозвучне і відповідне ім'я своєму малюкові. Деякі імена говорять самі за себе, інші начебто непримітні, але несуть у собі прихований енергетичний потенціал. Допомогти в складній ситуації вибору може добірка популярних і поширених слов'янських імен, яку можна знайти за адресою http://pustunchik.ua/ua/checkYourself/secretName. Тут можна дізнатися походження і значення імені, вивчити його історичне коріння, ознайомитися з основними рисами характеру, притаманними типовим носіям того чи іншого імені.

Матеріали надані дитячим порталом pustunchik.ua

Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Картошка с мясом – средство не опьянеть
[Народні поради]
Совет: Не переусердствуйте при самолечении
[Народні поради]
Советуем: Укрепляем память - Черника


Переглядів: 1509 / Дата: 23.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...