Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2014 » Липень » 4 » Як витягнути кліща?

Як витягнути кліща?

Інші Медичні поради

Ви маєте розуміти, що вірогідність захворіти на кліщовий енцефаліт, бореліоз та інші інфекції, що передаються з кліщами, залежить від кількості вірусу, що потрапив під час укусу комахи. Чим раніше ви заберете паразита, тим краще.
Кліщів зручно забирати вигнутим пінцетом
або хірургічним затискачем, хоча може підійти і будь-який інші щипці. При цьому комаху треба захопитии ближче до хоботка, потім обережно підтягуйте, підкручуючи навколо своєї осі в зручну сторону. Зазвичай, через 1-3 оберти кліщ витягується повністю разом із хоботком. Якщо ж паразита спробувати висмикнути, швидше за все відбудеться розрив.

Забирати кліща треба дуже обережно, не здавлювати тільце щоб не видавити часом в ранку збудників хвороби. Важливо не розірвати кліща при видаленні – частинка, що залишиться в шкірі може викликати запалення або нагноєння. При цьому треба врахувати, що при відриванні голівки кліща процес інфікування може продовжуватись, так як в слинних залозах і протоках присутня значна кількість вірусу кліщового енцефаліту.

Якщо при видаленні комахи голівка таки відірвалась, вона має вигляд чорної крапки, місце просмоктування протирають ватою або бинтом з спиртом, а далі видаляють шматочок стерильною голкою так, ніби ви забираєте звичайну скалку.

Проте, не мають під собою ніякого підґрунтя видумані пораді і їх дотримання може бути просто небезпечним для життя. Наприклад, версія, що для кращого видалення місце треба змастити олією. Можливо це і перекриє дихальні отвори кліща і він помре, але при цьому так і залишиться в шкірі.

Після видалення кліща, шкіру в місці його присмоктування обробіть йодом або спиртом.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Польза чеснока
[Кулінарні поради]
Радимо: Не тратьте гроші на ковбаси
[Кулінарні поради]
Совет: Борьба с “вредными вкусностями”


Переглядів: 1816 / Дата: 25.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...