Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Липень » 14 » Які страшні хвороби передаються у спадок - генетичний код

Які страшні хвороби передаються у спадок - генетичний код

Інші Медичні поради


Генетичний код: які страшні хвороби передаються у спадок

Вчені досі не знають, чому гени ведуть себе так непередбачувано

В генах закладено, який у дитини буде колір очей, волосся, рівень інтелекту, ступінь емоційності, але, крім всього, в його генетичному коді закладені і захворювання. Іноді – це результат збою в роботі генів, іноді досить закономірно. Які хвороби у дитини можуть передатися в спадок читайте в матеріалі Clutch.

Найбільш поширені генетичні хвороби:

• дальтонізм;

• розщеплення хребта;

• синдром Клайнфельтера (ендокринні порушення, які можуть стати причиною чоловічого безпліддя);

• синдром Тернера (хвороба, яка призводить до статевого інфантилізму);

• фенілкетонурія (порушення метаболізму амінокислот);

• гемофілія (порушення згортання крові).

Спадкові психічні захворювання

Крім вищеназваних захворювань вчені також говорять про захворюваннях психіки, в яких винні генетичні збої. Наприклад, це шизофренія, біполярні розлади, депресія — 50 на 50 визначаються поганими генами і зовнішніми факторами (травмами, отруєннями, супутніми захворюваннями).

Коли передається генетичне захворювання

Генетичні спадкові захворювання можуть передаватися як від батька до сина, так і через декілька поколінь. Часто буває так, що дитина захворює страшною хворобою, яка була у прадіда. Вчені досі не розкрили всіх таємниць генома людини, гени часто ведуть себе абсолютно непередбачувано.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", генні інженери не перестають дивувати світ своїми досягненнями: у пресі регулярно виникають повідомлення про появу нових видів живих істот, у яких змінена ДНК. Одне з них про незвичайних кіз, яким запровадили гени павука. Для чого учені зробили це і що у них в підсумку вийшло?

У штаті Юта, на заході США, знаходиться оригінальна козяча ферма. Мешкають тут кізки, білі на вигляд, нічим не відрізняються від своїх побратимів, але ось молоко у них зовсім незвичайне. Після того, як цим козам прищепили ген павука-золотопряда, їх молоко стало містити цінний протеїн, так званий павутинний шовк.

Павутинна нитка є дуже цінним продуктом завдяки особливій еластичності, міцності і легкості. Її широко використовують в медицині, при виробництві міцних і еластичних матеріалів та багатьох інших цінних продуктів. Потреби в павутинних нитках ростуть, а її обмежене виробництво не в змозі задовольнити всіх потреб.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Нимфомания и лечение
[Медичні поради]
Совет: Как защитить волосы
[Медичні поради]
Совет: Следите за давлением


Переглядів: 142 / Дата: 18.08.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...