Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Грудень » 27 » Якісне лікування наркоманії

Якісне лікування наркоманії

Інші Медичні поради

Лікування наркоманії

 

Усі залежні від наркотиків потребують допомоги, але не усі це визнають. Тому рідні та близькі хворому люди йдуть на різні методи, які можуть дати хоча б якийсь результат. Наркологічний центр – найкраща міра з можливих, тому що поєднує у собі декілька ефективних засобів боротьби з наркологічною залежністю.

Чим допоможе центр?

У центрі лікування проходить комплексно. Кваліфіковані спеціалісти, навіть працюючи за перевіреними схемами, знаходять індивідуальний підхід до кожного хворого.

У методику лікування входить:

  • 1.Фізіологічна допомога (очищення організму від отрути, зняття побічних ефектів, пом’якшення так званої «ломки»).
  • 2.Психологічна допомога (психотерапія, відвідування зборів анонімних наркоманів, у деяких випадках – кодування гіпнозом).
  • 3.Моральна допомога (консультації зі соціальними робітниками, надання роботи та відповідних умов для щасливого життя).

Наркологічний центр бере на себе відповідальність за лікування хворого, його емоційний та фізичний стан. Наші працівники роблять усе можливе, щоб залежна людина відчувала себе як вдома, знаходячись у стінах закладу. Ми надаємо лише якісні послуги, які зможуть поставити на ноги будь-яку залежну від наркотиків людину та дати їй справжнє щасливе життя.

Коли потрібно звернутися до центру?

Не усі розуміють, коли саме слід звернутися до клініки. Хтось вважає, що у ній лікуються лише в останню чергу, коли немає інших варіантів. Хтось думає, що вона підходить лише тим, хто може «злізти з голки» у будь-яку мить.

Наркологічний центр  потрібен тоді, коли сам хворий або хтось з його оточення зрозумів, що настала залежність. У кожного це своя межа, яку він відчуває не тільки на фізичному, а і на психічному рівні.

Перш за все потрібно зробити наступне:

  • перервати всі контакти зі знайомими наркоманами;
  • провести детоксикацію;
  • ввійти в коло реабілітаційної групи, поговорити з психологом.

Це усе можна зробити й власноруч, але центр подарує підтримку, яка є дуже важливою для наркозалежного. Він має розуміти, що про його самопочуття дбають, роблять усе можливе для того, щоб хвороба скоріше пішла геть з життя, переставши його затьмарювати.

Наш заклад стане чудовим рішенням для кожного, хто вирішив жити у соціумі як здорова нормальна людина. Не важливо, яка у вас ступінь залежності – ми зможемо разом позбутися від неї, залишивши кошмарні спогади позаду.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Соль для ванн вне закона
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Расслабляемся с любимым ароматом
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Сохраняем романтическое настроение


Переглядів: 1254 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...