Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Січень » 30 » Якщо не вистачає часу ними займатися - чим замінити фізичні вправи

Якщо не вистачає часу ними займатися - чим замінити фізичні вправи

Інші Спортивні поради на http://radymo.com/

  Чим замінити фізичні вправи, якщо не вистачає часу ними займатися
 
Щоб підтримувати нормальну фізичну форму, достатньо користуватися замість ліфта сходами.

Нестачу фізичної активності можна компенсувати користуючись замість ліфта сходами. Достатньо підніматися на 60 сходинок вверх по 2 рази на день. Приміром, під час обідньої перерви й увечері. При цьому пересуватися настільки швидко, наскільки це можливо. В ідеалі 60 кроків зробити слід за 20 секунд. Задля безпеки дозволяється при цьому триматися за поручень.

Уже через 6 тижнів таких навантажень, рівень фізичної підготовки покращиться на 5%. У м'язах ніг з'явиться більше сили. Це довели вчені з Університету МакМастера в Канаді, пише відоме американське видання The New York Times.

За бажання досягнути можна й кращих показників. Для цього необхідно збільшити кількість сходинок до 180. Проходити їх за один раз, розділивши на 3 підходи з перервами тривалістю в 1 хвилину. За кожен підхід здійснювати вверх сходами по 60 кроків. Робити це також максимально швидко. Таким чином за 6 тижнів вдасться покращити фізичну форму на 12%.

"Ми не вважаємо, що цей тип вправ має замінити всі інші фізичні навантаження. Однак він є чудовою альтернативою для людей, які не мають часу на повноцінне тренування", — каже Мартін Гібала, професор і голова відділення кінезіології в Університеті Макмастера.

Раніше назвали вправи, які сприяють омолодженню. Такого типу фізичні навантаження здатні пришвидшувати процес оновлення клітин людського організму у 2-3 рази.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Наш малыш завтракает
[Медичні поради]
Порада: Увага - квітковий трипс
[Кулінарні поради]
Совет: Худеем с луковым супом

Переглядів: 125 / Дата: 17.02.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...