Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2011 » Грудень » 3 » Калорійний сніданок перед роботою сприяє схудненню

Калорійний сніданок перед роботою сприяє схудненню

Інші Медичні поради
Buy cheap living room furniture online site help furniplanet.com

Ендокринологи довели, що поживний сніданок перед роботою не тільки додає сили і сприяє бадьорості на весь день, але і допомагає худнути.

Вчені з госпіталю у Венесуелі провели дослідження, у результаті якого з`ясувалося, що жінки, які за сніданком вживають половину денних калорій, ефективніше втрачають вагу, ніж ті, хто снідає мало або не снідає зовсім. До того ж втрачені кілограми не повертаються.

Вважається, що вживання їжі, багатої протеїнами і вуглеводами, по-перше, допомагає позбутися бажання з`їсти цукерочку або іншу їжу з вмістом крохмалю, а по-друге, підвищує метаболізм.

У дослідженні взяли участь 100 жінок достатньо повної комплекції. Всіх їх посадили на низькокалорійну і низьковуглеводну дієту, проте половина жінок досить щільно снідала. Половина їх денного раціону в 1240 калорій припадала саме на ранок.

Після закінчення 8 місяців дослідники відзначили, що жінки, які споживали легкі сніданки, втратили в середньому по 12,5 кг, це приблизно на 2,5 кг більше, ніж учасниці, що їли багато.

Однак з часом така ситуація різко змінилася. Ще через 8 місяців дівчата, які звикли до легких сніданків, знову набрали кілограм по 8. А от жінки, які щільно снідали, навпаки, продовжили худнути, скинувши ще по 7-9 кілограм.
Також читайте:
[Медичні поради]
Советуем: чтобы не заболеть в сезон простуд
[Поради молодим мамам]
Совет: Нужна ли пустышка
[Поради молодим мамам]
Совет: Будущим мамам нельзя волноваться


Переглядів: 11372 / Дата: 20.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...