Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Вересень » 7 » Хірурги Інституту Шалімова дістали з шиї пацієнта 25-сантиметровий кілок - диво медицини

Хірурги Інституту Шалімова дістали з шиї пацієнта 25-сантиметровий кілок - диво медицини

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

 

Диво медицини: хірурги Інституту Шалімова дістали з шиї пацієнта 25-сантиметровий кілок
Деревиною чоловік травмував
себе, коли працював за верстатом.

Хірурги Інституту Шалімова Українські хірурги дістали з шиї чоловіка 25-сантиметрову дерев'яну тріску Українські хірурги дістали з шиї чоловіка 25-сантиметрову дерев'яну тріску дістали з шиї пацієнта дерев'яну тріску завдовжки 25 сантиметрів, котра пробула в тілі чоловіка два місяці. Скалка засіла за міліметр від сонної артерії, тож її вилучення було по-справжньому ювелірною роботою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лікарі вже називають Сергія Рубцова ходячим дивом української медицини. На зйомках з операційної, котрі робили з навчальною метою для майбутніх хірургів, чути, як один із медиків реагує на витягнений з тіла пацієнта предмет: "Йо-пе-ре-се-те".

Операцію провадили одразу п'ятеро фахівців і тривала вона півтори години. З шиї чоловіка, крім величезного шматка деревини, витягли ще з десяток дрібних друзок. Лікарі зізнаються, що за свою кар'єру такого ще не бачили – тим більше, що жодна скалка не зачепила ні судин, ні трахеї, ні нервів. "До сонної артерії вона не дістала буквально міліметр-два, якраз упоперек між хребтом і харчоводом. Складність операції в тому, що навіть діставати дуже ризиковано, бо можна травмувати ці структури. Завдяки тому, що ми знаходимося у багатопрофільному закладі, це можливо – були задіяні всі фахівці", - пояснив хірург Андрій Ратушнюк.

Сам Сергій розповідає, що тріска відлетіла од верстата на деревообробному підприємстві, де він працює. "Такий кілочок принесли, я думаю – куди воно могло там улізти? Деревину завезли додому, поклали в сервант. Дивуюся, як я ходив із тією дровинякою, як вона мені не заважала", - каже пацієнт.

Одразу після травмування у Рівному Сергієві вийняли з шиї частину кілка, але коли чоловікові стало гірше, зрозуміли, що дістали не все. Оперувати ж такий випадок не наважилися. Однак це зробили столичні медики – і вже цього тижня Сергія виписують із лікарні та відпускають додому – на Рівненщину.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Любая соль - в больших количествах вредна
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Первый рабочий день
[Медичні поради]
Порада: Увага - квітковий трипс

Переглядів: 1357 / Дата: 11.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...