Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Лютий » 8 » Хвороба - це тренування імунітету

Хвороба - це тренування імунітету

Інші Медичні поради


Не варто хвилюватися, якщо дитина часто хворіє після того, як відвідує дитсадок або інші заклади. Таким чином вона тренує свій імунітет. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомила доктор медичних наук, завідуюча лабораторією респіраторних вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Алла Мироненко.

"Таким чином у дитини тренується імунітет. Імунна система дитини дуже компонентна. Вона різна у кожної окремої людини. Бувають деякі дефекти якогось із компонентів імунітету, наприклад клітинного або гуморального. Це або вирівнюється з віком, або передається генетично. Одна дитина часто хворіє, інша – рідше. Щоб хвороба не ускладнювалась, її треба доліковувати ", - повідомила А. Мироненко.

 Експерт зауважила, що, на відміну від жителів Заходу, стратегія українців – доліковувати дитину.

"На заході вважають, що у дитини може бути нежить протягом кількох місяців – і це нормально. На їхню думку, таким чином дитина загартовується. Але потім це виливається у інші хвороби: спочатку нежить, потім аденоїди, потім проблеми з дихальними шляхами. Дитина дихає через рот, починають зуби рости неправильно тощо", - розповіла доктор медичних наук.
Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Худеем с мясом птицы
[Святкові поради]
Совет: Картошка с мясом – средство не опьянеть
[Сімейні поради]
Совет: От домашних питомцев зависит интеллект ребёнка


Переглядів: 11430 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...