Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Січень » 28 » "Кодування" алкоголіків кубиками льоду

"Кодування" алкоголіків кубиками льоду

Інші Медичні поради

Замість "кодування" алкоголіків рятуватимуть кубики льоду

Студент MIT Дхар Денді (Dhairya Dand) винайшов «розумні» кубики льоду, які допоможуть любителям випити вчасно зупинитися. Ця ідея виникла після однієї веселої вечірки з алкоголем, яка закінчилася для нього сумно.

Веселун опинився на лікарняному ліжку з гострою алкогольною інтоксикацією. І Дхар, як справжній студент MIT, винайшов відповідний гаджет. Запропонований ним концепт являє собою крижані кубики для напоїв, оснащені кольоровим світлодіодом, акселерометром, ІЧ-датчиком і крихітною батареєю, аби все це підживлювати.

Вміщені в герметичну прозору упаковку, всі пристрої чудово переносять заморожування в кубику льоду і ніяк не впливають на смак напою.

При цьому акселерометр веде точний облік кількості зроблених ковтків, що з поправкою на час дозволяє приблизно оцінити рівень спожитого спирту. І вчасно подає сигнал зупинитися за допомогою світлодіода.

Як повідомляє Попмех, колір світлодіодного вогника в міру наближення до небезпечної кількості випитого спиртного змінюється з зеленого на червоний, а якщо розпивання продовжиться і після цього, пристрій автоматично пошле SMS на телефон друга із закликом зупинити таке неподобство. Звісно, якщо друг сам не бере участь в ньому. 
Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Чистим клавиатуру компьютера
[Медичні поради]
Совет: Пырей лечит простуду, и не только
[Цікаві поради]
Совет: С киви будешь дольше молодым


Переглядів: 1948 / Дата: 25.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...