Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 3 » Кому жінки віддають перевагу

Кому жінки віддають перевагу

Інші Цікаві поради

 

Учені всього світу намагаються з'ясувати, які ж чоловіки подобаються прекрасній половині людства. Вони складають різні психологічні портрети "ідеалу", але ніяк не можуть прийти до єдиної думки. Про це повідомляє "psycholog-inside".

Так, вчені Університету Нью-Мексико вважають, що жінкам потрібні "брехливі самозакохані психопати". Справа в тому, що саме такими проявами володіють альфа-самці в природі. За ці якості відповідає особливий ген, і його наявність у чоловіка жінка визначає інстинктивно.

Дослідження антрополога з Гарварду Корена Апічелли показало, що дівчата люблять тенорів, а особливо їх люблять особини, схильні до будівництва вогнища. Антрополог пояснює, що чоловіки з більш високими голосами стануть більш дбайливими батьками і чоловіками, ніж чоловіки з баритоном або басом.

Лінгвісти з Массачусетського університету стверджують, що імена, які закінчуються голосними, сприймаються жінками підсвідомо як дитячі, а значить немужніми. Лінгвісти також відзначають, що прекрасній статі подобаються імена, в яких є звук "а". Вчені з Вісконсіна вважають, що жінки віддають перевагу чоловікам з "помірними животами". На їхню думку, жінка не відчуває себе ідеальною поруч з підкачаними кавалерами.

Як кажуть психологи, насправді жоден живий представник сильної статі не зможе покрити собою весь список жіночих вимог.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Чай является наркотиком
[Спортивні поради]
Совет: Как легче бросить курить
[Медичні поради]
Совет медиков, как уберечься от гепатита


Переглядів: 1505 / Дата: 23.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...