Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Червень » 20 » Корисна властивість ягід шипшини

Корисна властивість ягід шипшини

Інші Медичні поради

У ягід шипшини визначена ще одна корисна властивість

Користь ягід шипшини для організму людини переоцінити неможливо. Стиглі яскраво-оранжеві плоди містять величезну кількість вітамінів і мінеральних речовин.

Дуже багато в шипшині вітаміну С, який сприяє зміцненню імунітету. Саме з цієї причини лікарі рекомендують при поширенні вірусів пити відвар ягід шипшини.А фахівці зі Швейцарії встановили, що у ягід шипшини є ще одна корисна властивість - при регулярному вживанні ягоди захищають суглоби.

У ході проведених досліджень було встановлено, що мікроелементи, які містяться в м'якоті і соку стиглих плодів, запобігають розвитку таких поразок суглобів, як артрит, артроз і остеопороз. Зокрема благотворним ефектом володіє жирна кислота, іменована GoPo. У шипшині кількість цієї кислоти дуже велика. Тканини суглобів з часом піддаються деструкції з причини впливу на них білків і ензимів. Жирна ж кислота GoPo, проникаючи в організм, зупиняє секрецію даних речовин, що володіють настільки руйнівною дією на тканини суглобів.

Крім призупинення вироблення протеїнів і ензимів, кислота сприяє активації генів, які несуть відповідальність за вироблення нових волокон колагену - будівельного матеріалу для здорових суглобів, необхідного для їх нормального функціонування.
Також читайте:
[Медичні поради]
Советы: Красивые зубы - имплантаты
[Сімейні поради]
Советы - правила: как быстро проснуться и быть бодрым весь день
[Сімейні поради]
Совет: Осторожно! Вредные привычки по наследству


Переглядів: 11100 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...