Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 9 » Корисно - фініки та гранат

Корисно - фініки та гранат

Інші Медичні поради

 

Гранати, як було не раз доведено, зменшують стрес, допомагають боротися з артритом і навіть імпотенцією. Згідно з останнім аналізом, якщо щодня випивати по півсклянки соку граната (приблизно 115 мілілітрів), то можна знизити ризик серцевого нападу та інсульту, передає The Telegraph . Ще варто звернути увагу на фініки.

Співробітники Ізраїльського інституту технології Technion зробили цей висновок, провівши експерименти з мишами. У тварин був підвищений холестерин. Також в роботі використовувалися артеріальні клітини, вирощені в лабораторії. Виявилося, сік граната і фініки значно знижували швидкість розвитку атеросклерозу, загрозливого серцевими нападами і інсультами. В цілому вміст холестерину в артеріях зменшився на 28%.

У фініках і гранаті багато антиоксидантів, які захищають серцево-судинну систему, вітаміни А, С, Е, залізо. Найбільш виражений позитивний ефект досягався, коли сік поєднувався з трьома фініками в розрахунку на щоденне споживання. Але найцікавіше, що концентрат корисних речовин містять у собі кісточки фініків. Вчені радять перемолоти їх.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Женская сексуальность
[Кулінарні поради]
Совет: Разгрузочная диета
[Медичні поради]
Совет: Лечение гастрита


Переглядів: 1451 / Дата: 20.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...