Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Корисні поради, як гарно виглядати
« 1 2 ... 103 104 105

Аромат жінки

 
 
 
 
Парфуми, як найтонша і таємнича частина образу жінки, давно оспівана поетами. Ще в стародавній Греції і Римі чоловіки і жінки вживали запашні есенції та креми. Вже тоді навчилися видобувати з квітів і рослин дорогоцінні ароматичні речовини.
У середині століття аромати набули просто "стратегічну” важливість: коли нехтували особистою гігієною та догляду за тілом приділяли дуже мало уваги, було модним, якби компенсуючи відсутність достатньої чистоти, вживати у великих кількостях пудру, рум'яна та парфуми. Існуюча грань між станами позначалася й на вживанні парфумів представниками різних класів. Виходило так, що за ароматом парфумів можна було судити про суспільне положення людини. Недивно, що найкращим подарунком Прекрасної Дами був ... Читати далі »
Переглядів: 11454 / Дата: 23.05.2012
Коментарів: 0

Десять найбільш ефективних способів позбутися жиру на животі


Будь-хто, хто хоче позбутися жиру на животі, повинен добре вивчити цю проблему. Так, як у багатьох людей неправильне уявлення про цю проблему, а це призводить до помилок. Вам слід бути дуже уважними і відповідальними, щоб досягти потрібного результату. Багато людей просто виконують вправи без всякого спортивного азарту, думаючи, що зможуть досягти мети. Ви повинні суворо дотримуватися режиму, якщо взялися за справу серйозно. Radymo.com пропонує вам кілька основних способів, як позбутися від жиру на животі.

Зміна способу життя

Існує багато помилкових думок з пр ... Читати далі »
Переглядів: 114343 / Дата: 23.05.2012
Коментарів: 0

Програма омолоджуючого догляду за шкірою, якщо вам за сорок

 

Якщо вам за сорок, то ви вже можете помічати в себе все більше зморшок навколо очей, рота і на лобі, а колір обличчя стає тьмяним, шкіра сухою. На щастя, є способи, які допоможуть вам поліпшити стан шкіри обличчя. Отож, Radymo.com розповість, що можна зробити, щоб домогтися більш здорової і сяючою шкіри?
За ці роки ви, напевно, розробили хорошу програму по догляду за шкірою, її очищенням і зволоженням. Тим не менше, якщо вам за сорок, то це час, коли потрібно переглянути і трохи змінити свій режим догляду за шкірою. Скільки часу вам знадобиться, щоб зробити це, буде залежати від того, як ви доглядали за своєю шкірою до цього.

Змініть свій режим догляду за шкірою

... Читати далі »
Переглядів: 11234 / Дата: 23.05.2012
Коментарів: 0

Дієта трав'яна для довгострокової втрати ваги

За запевненням дієтологів це досить ефективна дієта, бо відновлює обмін речовин, що дозволяє жити з досягнутою вагою протягом 2-3-х років.

З давніх часів наші предки не знали слова дієта. Вважалося, що в здоровому тілі - здоровий дух. І ніяких дієт не потрібно. Дотримувалися постів, словом жили за законами природи. Але лікувалися всі травами.

Зараз, в століття "Хіт реклами", нам постійно твердять, що потрібно худнути, і навіть не повна людина, від такої кількості реклами мимоволі починає шукати в собі вади. А тому дуже часто починає користуватися різними дієтами, допоки не стане пацієнтом якого-небудь лікаря. І ось тут на допомогу приходить хімія, і починають нас лікувати-калічити... Але, про це в іншій статті.

А зараз нам потрібн ... Читати далі »

Переглядів: 11913 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Худніть з розумомБільшість жінок вважають себе надто повними. Багато хто з нас шукають способи схуднути, щоб краще виглядати. Проте надмірна худорба так само шкідлива для здоров'я, як і надмірна вага. Перш ніж зважитися знижувати вагу, запитайте себе відверто: чи дійсно ви занадто повні або ж, відчуваючи себе непогано, ви просто вирішили, що огрядність створює для вас якісь життєві проблеми?
... Читати далі »
Переглядів: 11266 / Дата: 21.05.2012
Коментарів: 0

Як вирівняти тон лиця - секрети макіяжу


 
Секрет бездоганного макіяжу - рівний природний тон особи. Але навіть найкрасивіші жінки світу іноді потребують допомоги, щоб домогтися однорідності тону шкіри. Додання шкірі відповідного відтінку - найважливіша частина процедури нанесення макіяжу, адже якщо тон неохайний, весь макіяж буде зіпсований. Головне - виглядати так, як ніби ніякої косметики немає, і це ваша природна краса. Ось кілька порад, як вирівняти тон шкіри.

 
Зробіть пілінг

 При відсутності регулярного (щодня або хоча б щотижня) пілінгу на поверхні шкіри накопичуються омертвілі клітини. В результаті, шкіра виглядає тьмяною і нездоровою, а нездорова шкіра з жовтуватим відтінком додає кілька зайвих років.

 Якщо ці омертвілі клітини сухі, тон ляже нерівно, зволожувальний засіб не вбереться як слід, і макіяж буде виглядати неохайно.
... Читати далі »
Переглядів: 12430 / Дата: 19.05.2012
Коментарів: 0
1-10 11-20 ... 1021-1030 1031-1040 1041-1046