Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Вересень » 11 » Квіти - чому жінки так їх люблять

Квіти - чому жінки так їх люблять

Інші Святкові поради

 

Твій бойфренд все ще сумнівається в тому, що кращий букет - це той, який безпричинний? А може бути, він з тих, хто дарує квіти тільки на свята або в якості вибачення?

Або взагалі вважає букети непотрібною тратою грошей, тому що вони все одно зів'януть ?! Якщо так, це стаття для нього - нехай прочитає і буде йому щастя у вигляді задоволеної і щасливої ... тебе! Крім того, тобі теж буде цікаво дізнатися дещо нове про таку, здавалося б, банальну річ, як букет квітів.

Американські психологи з університету Ратжерса в США провели ряд цікавих експериментів і виявили, що жінки, яким дарували квіти, навіть через два-три дні відчували себе набагато впевненішими і задоволеними, ніж ті, які отримали в подарунок кошик з фруктами або ароматизовану свічку.

Ти будеш вражена, але квіти точно так само впливають і на чоловіків: під приводом "акції місцевих флористів" одна група дослідників підносила їм гербери, а друга пильно спостерігала за реакцією. При цьому абсолютно всі чоловіки починали посміхатися, заводили розмову з дарувальником - у той час як ті, кому вручали авторучку, продовжували залишатися стриманими і дистанціюватися.

Психологам вдалося також з'ясувати, що квіти здатні покращувати пам'ять. Літні жінки, які перед тестами отримали букети, проявляли кращу здатність запам'ятовувати факти, ніж інші учасниці дослідження.

Висновки напрошуються самі собою: квіти - річ вкрай корисна, і навіть необхідна річ для емоційної стабільності, відчуття впевненості і навіть поліпшення пам'яті! І ще - приводи, щоб дарувати квіти, потрібно скасувати. Найрадісніші букети - це ті, що подаровані просто так!

Також читайте:
[Кулінарні поради]
В пост мясные блюда могут заменить бобы, рыба и орехи
[Медичні поради]
Совет: Следите за пульсом
[Народні поради]
Совет: Как бороться с метеозависимостью


Переглядів: 1288 / Дата: 18.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...