Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Лікарям дадуть півроку на підготовку - медреформа

Лікарям дадуть півроку на підготовку - медреформа

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 


Медреформа: лікарям дадуть півроку на підготовку

З липня 2018 року заклади первинної ланки у містах, громадах та районах, які приєднаються до реформи, отримають виплати за медичні послуги за кожного пацієнта від Національної служби здоров'я України.

До цього часу всі медичні заклади країни будуть отримувати кошти як і раніше - за субвенцією через місцеві бюджети, сказав на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нова система фінансування починається з другого півріччя 2018 року. Всі медичні заклади будуть мати півроку на спокійну підготовку. В першому півріччі медичні заклади будкть отримувати фінансування за звичним механізмом медичної субвенцїї. Ніхто не залишиться без грошей", - сказав  Ковтонюк.

Також Ковтонюк повідомив, що з січня 2018 року має розпочатися підготовчий етап реформи: реорганізація закладів первинної медичної допомоги з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Тільки за цієї умови заклади зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету. Автономізація медзакладів "первинки" передбачає можливість укладати договори, мати рахунок в банку, отримувати від держави оплату за медичну послугу,  право самостійно планувати штатний розпис і бюджет.

З квітня розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», під час якої пацієнти мають обрати свого сімейного лікаря та укласти з ним декларацію про надання медичних послуг. До цього часу підписання декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі.

У червні планується запуск Національної служби здоров'я, яка здійснюватиме оплату за медичні послуги лікарям. Фінансування закладів первинної медичної допомоги за новою моделлю розпочнеться з липня.

Заступник міністра поінформував, що перехід закладів первинної меддопомоги в нову модель фінансування може відбуватися в три етапи: у липні, жовтні і грудні 2018 року, коли відбувається перегляд бюджету.

Медичні заклади зможуть приєднуватися до реформи тільки одночасно цілим районом, містом або об'єднаною територіальною громадою. Це зумовлено тим, що субвенція перераховується на місцевий бюджет, і, відповідно, може бути замінена повністю для цього бюджету, а не окремого закладу.

Заклади вторинної і третинної допомоги будуть фінансуватися за субвенцією до кінця 2018 року.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Польза чеснока
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Как сбросить лишний вес
[Сімейні поради]
Совет: Доверчивость чревата большими потерями

Переглядів: 1155 / Дата: 20.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...