Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 21 » Лікує мігрень прогулянка на велосипеді

Лікує мігрень прогулянка на велосипеді

Інші Медичні поради

 

Фахівці Інституту фізіології і нейрології в Гетеборзі (Швеція) стверджують, що перемогти мігрень легко можна за допомогою звичайного двоколісного велосипеда.

В ході експериментів, участь в якому взяли 90 добровольців, які мають симптоми головного болю, людей розділили на три групи.

Одні учасники експерименту лікували мігрень лікарськими препаратами, інші – релаксотерапією, а представникам третьої групи було запропоновано здійснити прогулянки на велосипеді.

Вчені заявили, що за результатами експерименту ефективність кожного із запропонованих способів боротьби з мігренню була приблизно однаковою.

Частота нападів знизилася з 4 до 3 разів на місяць. Однак переваги велосипедного спорту полягають у тому, що на відміну від медикаментів він не може мати побічних негативних наслідків, а на відміну від релаксу він дає відчутну користь для стану всього організму в цілому, підтягуючи м’язи, стимулюючи тонус, піднімаючи настрій.

Користь від прогулянок на велосипеді фахівці пояснили тим, що рух прекрасно бореться зі стресом, а також сприяє здоровому сну, адже саме надмірне перенапруження зазвичай і стає причиною мігрені.

 

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Как добиться фигуры своей мечты
[Народні поради]
Совет: Ежевика вместо аспирина
[Медичні поради]
От гипертонии защищают молочные продукты


Переглядів: 1152 / Дата: 23.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...