Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Медичні поради
« 1 2 ... 461 462 463 464 465 ... 477 478 »

Противоинсультная диета


Ученые  разработали  противоинсультную диету.

Зеленые листовые овощи, орехи и бобы, которые богаты магнием, помогут предотвратить инсульт. Таков вывод специалистов из Каролинского института в Стокгольме.

Ученые говорят, что каждые дополнительные 100 мг магния в день снижают риск ишемического инсульта на 9%. Они проанализировали данные 250 тыс. человек из США, Европы и Азии и отметили, что его суточное потребление участниками составляло 242 мг в день, хотя рекомендуемая норма - 420 мг для мужчин и 320 мг для женщин старше 31 года в день.

Специалисты призвали ежедневно употреблять гречневую и пшенную каши, фасоль, горох, шпинат, сухое молоко, халву, оливки, устрицы и фундук. Кроме того, суточную потребность в магнии человеческому организму могут обеспечить ржаной и пшеничный хлеб, черная смородина, кукуруза, сыр и морковь.


Переглядів: 11151 / Дата: 25.02.2012
Коментарів: 1

Можна погано спати, але довго жити


Вчені виявити мутацію, яка скорочує тривалість сну на дві третини, а разом з ним зменшує й тривалість життя. Вчені спеціально протестували "ген безсоння" на прикладі 20 тисяч плодових мушок.

Це дозволило виявити принципово новий механізм, який контролює сон. Використовуючи інфрачервоне світло, щоб зрозуміти, коли мушки засинають, експерти підрахували: мушки з "геном безсоння" спали в день по 317 хвилин і часто прокидалися. А мушки з контрольної групи - 927 хвилин.

Також учені зробили висновок, що "ген безсоння" може працювати через гомеостатичні механізми. Ці механізми, на відміну від добре вивчених циркадних ритмів, впливають на тіло незалежно від часу доби.

Як відзначають експерти, ген працює, прибираючи особливі протеїни в клітинах мозку. Ці протеїни допомагають засинати. До речі, видалення гена з нейронів мушок дозволяло трохи виправити ситуацію. Мушки погано спали, однак, довго жили. Виходить, поруше ... Читати далі »

Переглядів: 11135 / Дата: 25.02.2012
Коментарів: 0

Флаваноны предотвратят инсульт

Цитрусовые уменьшают риск развития ишемического инсульта у женщин. Об этом заявили ученые из Университета Восточной Англии в Объединенном Королевстве.

В их исследовании приняли участие около 70 тысяч женщин, за которыми велось наблюдение в течение 14 лет. Оказалось, что те представительницы прекрасного пола, которые обожали цитрусовые, на 19% реже страдали от инсультов, чем их сверстницы, пренебрегающие апельсинами и грейпфрутами.

Специалисты объясняют это тем, что именно в цитрусовых содержатся вещества флаваноны, которые способны предотвратить инсульт. Они улучшают состояние кровеносных сосудов и борются с воспалительными процессами. А ишемический инсульт является ни чем иным, как образованием тромбов в артериях и впоследствии – блокированием кровотока в головном мозге.

Переглядів: 11008 / Дата: 25.02.2012
Коментарів: 0

Позитивний вплив натурального виноградного соку на організм


Сік, отриманий з червоного винограду, гальмує процес втрати пам'яті у людей, з'ясували американські вчені. У добровольців, які взяли участь в експерименті, була часткова втрата пам'яті.

Їх розділили на дві групи. Членам однієї протягом 12 тижнів давали натуральний виноградний сік. Членам іншої - плацебо.

Три місяці учасників тестували на інтелект і результати показали, що ті, хто пив натуральний сік, краще виконували запропоновані задачі.

Вчені вважають, що такий позитивний вплив соку на організм можливий завдяки антиоксидантам, що містяться і в м'якоті, і в шкірці плоду.


Переглядів: 11225 / Дата: 25.02.2012
Коментарів: 0

Проект "Чесна гра. Не дай СНІДу шанс!"


Люди не перевіряються на ВІЛ-інфекцію через страх дискримінації та втрати прав. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила президент ВБО "Всеукраїнський правозахисний рух "Гідність" Тетяна Бордуніс.

"Епідемія СНІДу - це не лише медична проблема. Це, перш за все, проблема дотримання прав ВІЛ-інфікованих людей. По-перше, аналіз на ВІЛ у нас є добровільним. Лише у однієї категорії громадян – донорів – такий аналіз роблять без їх згоди. Всі інші роблять його добровільно. Люди в нашій країні не вірять у можливість відстоювання своїх прав, бачать лише порушення таких на усіх рівнях, в тому числі й у медичній сфері. Тому люди надають перевагу тому, щоб просто не робити тесту. Зараз ми повинні максимально багато робити для того, щоб права людей не порушувались. Тільки тоді вони добровільно ходитимуть перевірятися на ВІЛ", - повідомила Т. Бордуніс.

За словами експерта, надзвичайно часто люди, які дійсно потребують правової допомоги, бояться звертатися до ... Читати далі »

Переглядів: 11786 / Дата: 24.02.2012
Коментарів: 0

Важкі алергічні реакції викликають кліщі


Мікроскопічні кліщі, які викликають різноманітні алергічні реакції, сплять з нами в одному ліжку. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомив головний дитячий алерголог Києва, зав.від. аллергології Київської міської дитячої лікарні Микола Макуха.

"Алергію найчастіше може спричинити пил, складовою якого є домашні кліщі. Їх є декілька видів, вони живуть у постільній білизні або у біля неї. Харчуються вони епідермісом людини, а людина щодня скидає з себе 1-2 грами відмерлої шкіри. Саме епідерміс є основним харчем для цих шкідників. Кліщі викликають важкі алергічні реакції, точніше сказати, навіть не вони, а саме продукти їхньої життєдіяльності. Вони є настільки крихітними, що їх можна виявити лише під мікроскопом", - розповів він.

Лікар зазначив, що саме продукти життєдіяльності цих кліщів можуть викликати алергічні реакції, котрі спричиняють астму.


Переглядів: 11423 / Дата: 23.02.2012
Коментарів: 0

Когда сна слишком много


Часто упоминая о сне, больше говорят и пишут о бессоннице. Но существует и другая сторона — это пересыпание. Например, у меня сын, работая всю неделю и вставая в 6 утра, в выходной день может проспать до 17 часов. Разве это хорошо? Давайте разберемся.

Вы когда-нибудь сталкивались с тем, чтобы чего-то хорошего было очень много? А когда приходит время спать? Да, конечно, сон очень важен для здоровья. Но пересыпание также вредно для организма, как и недосыпание. Пересыпание связано с различными заболеваниями, включая диабет, сердечную недостаточность и повышенный риск смерти.

Исследователи выявили, что два основных фактора (депрессия и низкий социально-экономический статус) тесно связаны с пересыпанием. Эти два фактора могут являться причиной неблагоприятного воздействия на здоровье. Например, люди с низким социально-экономическим статусом меньше обращают внимание на свое здоровье и, следовательно, у них может быть множество невылеченных заболеваний, н ... Читати далі »

Переглядів: 11080 / Дата: 22.02.2012
Коментарів: 0

Качество спермы ниже от жирной пищи


Жирная пища ухудшает качество спермы и влияет на здоровье будущего потомства, пришли к выводу ученые из Университета Аделаиды.

Они провели исследования на мышах-самцах. Одна группа получала богатый жирами рацион питания. Другую кормили пищей с нормальным содержанием жиров. У мышей из обеих групп появилось потомство. Но потомство самцов из первой группы страдало нарушением обмена веществ, подобно тому, которое характерно для диабетиков. Потомство самцов из другой группы имело хорошее здоровье.

Ученые объясняют, что накопление жировой ткани вокруг яичек приводит к генетическим изменениям в сперме.Переглядів: 11010 / Дата: 22.02.2012
Коментарів: 0

Найпоширеніші контрацептиви


Вагінальна спіраль підходить не всім жінкам – гінеколог
Для однієї жінки спіраль – це оптимальний метод, а для іншої – загроза для здоров'я. Про це у ексклюзивному коментарі АМН повідомив лікар акушер-гінеколог Марк Майоров.

"Спіраль рекомендована тоді, коли у жінки немає протипоказань до її установлення, і за умов, що її вводить досвідчений лікар. Серед моїх пацієнтів є такі, які використовують спіраль усе життя. Уявіть собі, приходить жінка 45 років і вона важить 120 кілограмів. Жінка курить і має безліч різноманітних захворювань. Презерватив їй не підходить, через алергію, гормональні пігулки їй не підходять , через вік, вагу і куріння. Аборт для неї смертельно небезпечний. Єдине, що їй залишається – спіраль. Спіраль вводиться на 5-6 років. По закінченню терміну її замінюють на іншу. Я в одному кабінеті сиджу 26 років і у мене є такі клієнтки, які користуються спіраллю все життя. Для них цей метод безпечний. Інша справа, коли приходить дівчинка, яка не народжувала, у якої мініатюрний канал шийки ма ... Читати далі »

Переглядів: 11723 / Дата: 22.02.2012
Коментарів: 0

Український метод лікування косоокості


Українські вчені розробили унікальний метод лікування косоокості. Про це АМН повідомили у прес-службі Національної академії медичних наук.

Відтепер косоокість діагностуватимуть за допомогою набору мікропризмових компенсаторів косоокості КК-42, який складається із 42 мікропризм Френеля. Технологія забезпечує діагностування косоокості в широкому діапазоні з великою точністю і достовірністю та не має аналогів у світі.
Винахід пройшов всі види клінічних та медико-біологічних випробувань і отримав дозвіл на застосування в медичній практиці.

Для застосування винаходу на практиці треба розробити проект державної програми з лікування косоокості, визначити її фінансову складову, за умови, що окуляри коштують від 300 до 600 грн. в залежності від складності первинної лінзи.

Нагадаємо, німецькі винахідники планують збудувати ферму посеред міста.


Переглядів: 11403 / Дата: 22.02.2012
Коментарів: 0