Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Серпень » 17 » Може врятувати від втрати зору спеція

Може врятувати від втрати зору спеція

Інші Медичні поради

 

Назвали спецію, яка може врятувати від втрати зору

Куркума може стати справжньою панацеєю при лікуванні глаукоми. Вчені з Імперського і Університетського коледжів Лондона виявили у популярній спеції особливі речовини, що сприяють нормалізації зору.

Ряд проведених досліджень показав, що дієві речовини куркуми допомагають в терапії очної глаукоми – небезпечного захворювання, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску і розвитком патології диска зорового нерва аж до сліпоти. Зокрема, з’ясувалося, що компоненти куркуми скорочують запальний процес рогівки, дозволяючи тим самим нормалізувати зір. Подібним чином, наприклад, впливає куркумін.

Про те, що куркума володіє корисними властивостями вченим було відомо і раніше. До останнього часу перед медиками стояла проблема транспортування активної речовини в організм, так як в вигляді добавок і таблеток куркумін засвоювався погано. Для його необхідного засвоєння треба було б приймати відразу дуже велику кількість оральних препаратів, що могло зашкодити системі шлунково-кишкового тракту і організму в цілому.

Цю проблему вдалося вирішити. Наукові фахівці запропонували використовувати для транспортування речовини очні краплі. За словами вчених, ця технологія дозволяє збільшити прохідність куркуміну в 400 тисяч разів.

Попередні дослідження показували, що куркумін також може запобігати появі діабету. Вчені заявили, що куркумін, будучи антооксидантним компонентом, має властивості по нормалізації вироблення інсуліну, запобігаючи тим самим діабету другого типу.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Проблемная кожа. Лечение
[Сімейні поради]
Осторожно - аутизм-особый психотип человека
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Работа в ночные смены может развить диабет


Переглядів: 142 / Дата: 20.09.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...