Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 7 » Надмірне вживання сиру небезпеку несе

Надмірне вживання сиру небезпеку несе

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Дієтологи радять вживати не більше 200 грам твердого сиру на тиждень. Причиною цьому є висока калорійність продукту. Надмірне споживання сиру викликає звикання та може спровокувати появу зайвої ваги.

Твердий сир іноді складається на 70% з жиру, який спричиняє появу в організмі небезпечного холестерину. Однак калорійність продукту шкідлива не лише через ожиріння. Зловживання цим продуктом підвищує ризик розвитку діабету та серцево-судинних захворювань. Особливо треба бути обережними з плавленими сирками, які містять безліч добавок та шкідливу сіль.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, секс є важливою складовою гарного самопочуття та здоров’я дорослої людини. Відсутність статевого життя загрожує передчасним старінням організму і постійною апатією. Проте, поліпшити настрій при тривалій відсутності сексуальних контактів допоможе спеціальна дієта.

Додамо, що швидкий темп життя, відсутність повноцінного відпочинку і частий стрес – фактори, які негативно позначаються на стані серцево-судинної системи. Знизити навантаження на на організм допоможе правильне харчування.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Советы: Красивые зубы - имплантаты
[Народні поради]
Совет: Лечим язву желудка семенами льна
[Цікаві поради]
Советуем: Кто быстрее ходит - дольше живет

Переглядів: 1222 / Дата: 21.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...