Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Березень » 7 » Надмірне вживання сиру небезпеку несе

Надмірне вживання сиру небезпеку несе

Інші Медичні поради

 

Дієтологи радять вживати не більше 200 грам твердого сиру на тиждень. Причиною цьому є висока калорійність продукту. Надмірне споживання сиру викликає звикання та може спровокувати появу зайвої ваги.

Твердий сир іноді складається на 70% з жиру, який спричиняє появу в організмі небезпечного холестерину. Однак калорійність продукту шкідлива не лише через ожиріння. Зловживання цим продуктом підвищує ризик розвитку діабету та серцево-судинних захворювань. Особливо треба бути обережними з плавленими сирками, які містять безліч добавок та шкідливу сіль.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, секс є важливою складовою гарного самопочуття та здоров’я дорослої людини. Відсутність статевого життя загрожує передчасним старінням організму і постійною апатією. Проте, поліпшити настрій при тривалій відсутності сексуальних контактів допоможе спеціальна дієта.

Додамо, що швидкий темп життя, відсутність повноцінного відпочинку і частий стрес – фактори, які негативно позначаються на стані серцево-судинної системи. Знизити навантаження на на організм допоможе правильне харчування.

Також читайте:
[Цікаві поради]
В Австрии женщинам советуют пореже носить открытую одежду
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Расслабляемся с любимым ароматом
[Медичні поради]
Совет: Антидепресанты новые


Переглядів: 1116 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...