Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Червень » 14 » Найкрасивіші кольорові озера, які радимо побачити кожному романтику. Топ 10

Найкрасивіші кольорові озера, які радимо побачити кожному романтику. Топ 10

Інші Туристичні поради

Найкрасивіші кольорові озера

Серед величезної безлічі красивих озер є такі, які володіють особливою красою. Колір води у цих озерах далекий від звичного нам - нібито потрапляєш в інший вимір, з прекрасними пейзажами іншої планети.

Плітвіцькі озера в Хорватії
Плітвіцькі озера є однією з найбільш знаменитих визначних пам'яток Хорватії. Це 16 озер, розташованих поблизу кордону з Боснією і Герцеговиною, вони відомі своїми унікальними кольорами. Кожне з озер володіє власним кольором води, в залежності від кількості корисних копалин та утриманні в ній мінералів.

Озеро Лагуна Верде

Лагуна Верде - солоне озеро, розташоване на південному-заході Високих рівнин Болівії. Для тих, хто знає іспанську, назва озера вже сама говорить за себе - в перекладі озеро називається Зелена лагуна. Назва ця з'явилася не просто так, вода тут дійсно зеленого кольору. Озеро розташоване біля підніжжя вулкана Ліканкабур, а гарний зелений відтінок води викликаний безліччю мінералів та інших речовин, включаючи мідь. Кольорове озеро також відоме своїми гарячими джерелами.


Озеро Банді-Амір в Афганістані

Це ланцюг з 6 темно-синіх гірських озер, розташованих високо у горах Хінду Куш в центральній частині Афганістану. У 2008 вони стали першим Національним парком Афганістану. Озера були сформовані багатою мінералами водою, яка просочується крізь тріщини в скелях і гірських породах. Причина такого відтінку води якраз і криється в багатій мінералами воді


Озеро Пукакі в Новій Зеландії

Воду озера Пукакі можна охарактеризувати окремим, власним кольором, назвавши її льодовиково-синьою. Барвисте озеро було сформовано танучими льодовиками багато років тому. Поповнюється озеро талою водою і до цього дня. Ну а особливий колір води досягається за рахунок мікрочастинок, що містяться в цій воді. Пукакі - друге за величиною озеро в Басейні Маккензі.


Лагуна Колорада в Болівії
Озеро Лагуна Колорада розташоване в Болівії поблизу кордону з Чилі. Червонуватий відтінок води залежить від корисних копалин, а також водоростей, квітучих в певну пору року. Це місце також є місце гніздування багатьох видів фламінго, в тому числі і рідкісних.


Кольорові озера Келімуту в Індонезії
Озеро Келімуту - одне з найкрасивіших кольорових озер. Три озера розташовані в кратері вулкана, і кожне з них має свій колір. Джерело унікальних кольорових комбінацій криється в земній корі і відомий як фумаролес. Кольорові озера - одні з найпопулярніших визначних пам'яток острова Флорес, яка приваблює безліч туристів і дослідників щорічно.


Водоспад Хавасу у Великому Каньйоні
Каньйон Хавасу - частина Великого Каньйону, тут живе плем'я хавасупаі. Це одне з найвіддаленіших місць в Америці, добиратися сюди краще на вертольоті або по 13-кілометровому кінному маршруту. Найдивовижніше місце хавасупаі - барвисті водоспади і басейни. Такий різноманітний колір води викликаний корисними копалинами, які осідають на дні.Льодовикове озеро Морейн в Канаді
Дивовижне озеро Морейн також утворилося в результаті танення льодовиків. Воно знаходиться в Національному парку Банф, в долині Десяти Пиків. Забарвлення води тут також викликане особливими частками, що містяться в талій воді льодовиків. Навколо озера прокладено безліч туристичних маршрутів і стежок, єдиною небезпекою можуть бути ведмеді грізлі, що зустрічаються тут досить часто


Озеро Накуру в Кенії
Накуру є однією з головних визначних пам'яток Кенії, це дуже дрібне озеро в зоні Східно-Африканського розлому. Достатня кільксть морських водоростей приваблює сюди найбільшу в світі популяцію фламінго, число особин тут перевищує мільйон птахів. Завдяки птахам здалеку берега озера здаються яскраво-рожевими. На жаль, останні роки поголів'я птахів зменшується через екологічне забрудненняОзера долини Цзючжайгоу в Китаї
Долина Цзючжайгоу в Китаї багата великою кількістю гарних різнокольорових озер. Місцеві жителі називають ці озера Хайц, що в перекладі означає "Син моря”. Ці озера так само мають льодовикове походження, вода тут дуже прозора і відвідувачі парку легко можуть побачити дно цих озер.
Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Поменьше сладкого и мучного
[Медичні поради]
Совет: Влияние биочасов на организм
[Народні поради]
Совет: МЕД при истощении


Переглядів: 11519 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...