Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 8 » Насіння калини врятує хворе серце

Насіння калини врятує хворе серце

Інші Народні поради

 

Анна Ролдугіна, рефлексотерапевт з Києва, переконана, що до лікування людини потрiбно підходити комплексно, а не обмежуватися призначенням таблеток чи уколів.

-- Скажімо, останніми роками хвороби серцево-судинної системи стали дуже поширеними, -- каже лікар-рефлексотерапевт. -- Хворі кожного дня приймають медикаменти і навіть не здогадуються, що позбутися клопоту можна набагато простіше, якщо проблеми з "моторчиком" не задавненi та не дуже складнi.

-- Що ви радите?

-- Для цього слід застосувати насіннєтерапію. Отож беремо насіннячко з ягід калини, воно, до речi, формою справдi нагадує серце. Очищені та сухі насінинки слід покласти під великий палець, де по обидва боки від нижньої половини лінії симетрії мiститься зона серця. Тоді акуратно фіксуємо насіння лейкопластиром.

Найкраще зробити це на ніч і, доки сон не прийшов, періодично натискати на насінинки під пластиром. Незабаром може з'явитися больове відчуття, однак цього не треба боятися -- воно свідчення того, що лікування активно розпочалося.

Так насіннячко можна наклеювати протягом двох тижнів, а тоді слід зробити перерву на два тижні, після якої курс повторити. У нашій родині до такого лікування вдаються давно, і ми завжди задоволені результатом -- біль у серці зникає, і воно працює у звичному режимі.

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Советуем: Трудоголики дольше живут
[Спортивні поради]
Совет: В здоровом теле - здоровый дух
[Цікаві поради]
Совет: Поездки в метро укрепляют кости


Переглядів: 1358 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...