Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Квітень » 19 » Натуральні соки та яблука без нітратів

Натуральні соки та яблука без нітратів

Інші Медичні поради

В українських магазинах немає натуральних соків та яблук без нітратів?

Серед соків, які продаються в українських магазинах у пакуванні Tetra Pak, немає натуральних. Це або нектари, або напої, відновлені з концентрату. Про це у прес-центрі «RegioNews-Суми» повідомила заступник начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області Алла СТЕПАНЕНКО.

За її словами, натуральні соки можна знайти лише на полицях із дитячим харчуванням, але й ця продукція за вмістом не завжди відповідає назві «натуральний сік».

«Іноді навіть дитячі соки є відновленими. Для дитячого харчування це не заборонено, але існують вимоги, за якими натуральному соку віддається беззаперечна перевага. Та й виробники потрібні бути чесними: якщо на упаковці зазначено «натуральний сік», то він має бути саме таким», - говорить завідувач відділу гігієни харчування Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби в Сумській області Валентина ФРОЛОВА.

Фахівці наголошують: найкорисніший сік той, що зробила для дитини мама зі свіжих фруктів. Але й фрукти, застерігають вони, можуть бути небезпечними через вміст нітратів.

«За результатами лабораторних досліджень, 100% яблук, імпортованих із Польщі, містять антибактеріальні препарати. Щодо нітратів, то в українських фруктах, що продаються на сумському ринку, не виявлено їх підвищеного вмісту. А от у капусті рівень нітратів зашкалює», - зазначила доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки якості продуктів тваринництва Сумського національного аграрного університету Тетяна ФОТІНА.

У супермаркеті чи на ринку покупець має право вимагати висновок досліджень на вміст нітратів у фруктах і овочах, а для імпортованих товарів - висновок про безпеку продукції. Найбезпечнішими ж фахівці вважають фрукти та овочі місцевого виробництва і радять купувати, зокрема, знамениті охтирські яблука.


Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: ПАНКРЕАТИТ не страшен с оливковым маслом
[Медичні поради]
Совет: Осторожно! Диклофенак
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Эфирные масла, мужские и женские


Переглядів: 1807 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...