Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 29 » Не можна повторно розігрівати ці продукти

Не можна повторно розігрівати ці продукти

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Дуже зручно приготувати багато якоїсь страви, а потім її розігрівати по потребі. Це економить сили та час, якого зараз усім так не вистачає. Та виявляється, є продукти, які при повторному розігріванні не тільки втрачають вітаміни, а й стають шкідливими.

Рис

Його потрібно з’їдати відразу ж після приготування. За даними Агентства з харчових стандартів, сирий рис містить невелику кількість спор бактерій, що викликають харчове отруєння. Певна їх частина може вижити після термічної обробки рису. Вона не може викликати проблеми зі здоров’ям, якщо з’їсти щойно приготовану страву з рису. А ось якщо він трохи постоїть при кімнатній температурі, спори розмножаться і можна отруїтися.

Гриби

Розігріті гриби мають трохи інший смак, ніж щойно приготовані. Тоді змінюється в них структура білка. Він гірше засвоюється і викликає проблеми з травленням.

Яйця

Теж саме стосується яєць. Під час повторної термічної обробки в них виділяються токсини, які завдають шкоди здоров’ю. Це стосується тільки варених і смажених яєць.

Буряк

При повторному нагріванні нітрати, що містяться в буряку, стають особливо шкідливими. Це відноситься і до моркви, і до селері, і до шпинату.Страви, які містять ці овочі, краще не розігрівати або, принаймні, виймати перед розігрівом з каструлі.

Курка

Цей продукт теж стає небезпечним через переродження білків при повторному нагріванні. При сильному нагріванні в курці виділяються шкідливі токсини, які можуть викликати проблеми зі шлунком.

Картопля

Розігріту картоплю не можна назвати дуже шкідливим продуктом, але користі від неї теж ніякої.

Якщо свіжоприготовлене картопляне пюре або запечена картопля – це джерело корисних вітамінів. При повторному нагріванні крохмаль розпадається, вітаміни випаровуються, і ви отримуєте абсолютно марну страву.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Нельзя пить воду прямо из-под крана
[Цікаві поради]
За свою жизнь женщина тратит на сборы два года
[Медичні поради]
Совет: Польза чеснока

Переглядів: 1136 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...