Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Листопад » 10 » Не слід їсти під час лікування деякі продукти

Не слід їсти під час лікування деякі продукти

Інші Медичні поради

 

Існують продукти, які не можна їсти в період прийому медикаментів.

Відповідні дослідження медики опублікували в журналі Stat news.

Грейпфрут і грейпфрутовий сік

Як стверджують лікарі, в грейпфруті є особливі з'єднання, які називаються фуранокумаріни. Ці речовини при взаємодії з деякими компонентами ліків блокують роботу ферментів у печінці та в кишечнику. Через це термін засвоєння ліків збільшується в рази, що може привести до передозування.

Інші компоненти грейпфрута блокують молекули активної лікарської речовини, що призводить до того, що вона взагалі не засвоюється.

Капуста

Особливо небезпечно її їсти тим, хто лікує серце і судини.

У капусті дуже багато вітаміну К, який розріджує кров і перешкоджає утворенню тромбів. Тому, препарати з такою ж дією при попаданні капусти в організм автоматично працюють в посиленому режимі. Особливо варто бути обережними з броколі та брюссельською капустою.

Сири твердих сортів

На думку вчених, їх не варто їсти під час прийому антидепресантів. У сирах міститься тирамін, речовина, яке має судинозвужувальну властивість. А інгібітори з антидепресантів не дозволяють йому розпадатися, що призводить до надмірного його накопиченню в організмі. Через це може розвинутися гіпертонія. Більш того, ефект від спільного прийому таких препаратів і твердого сиру може зберігатися кілька тижнів навіть після закінчення лікування.

Банани

Ці фрукти не рекомендується їсти людям, які лікують гіпертонію. У бананах дуже багато калію. А під час лікування підвищеного артеріального тиску судини звужуються, що призводить до накопичення цього мікроелемента. Внаслідок цього розвивається гіперкаліємія, що призводить до порушення серцевого ритму та інших біологічних функцій.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Как не переедать
[Цікаві поради]
Полезный совет о том, как правильно вести себя женщинам в XXI веке
[Кулінарні поради]
Крепкий алкоголь продлевает жизнь пожилым людям


Переглядів: 1319 / Дата: 19.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...