Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Липень » 7 » Небезпечні для здоров’я ранні кавуни

Небезпечні для здоров’я ранні кавуни

Інші Медичні поради

 

Кавун – надзвичайно смачна, надзвичайно соковита і улюблена з дитинства ягода. Кожен дорослий пам'ятає, якою насолодою було в дитинстві зануритись по самі вуха в смачну м'якоть кавуна. І яким здивуванням було дізнатись, що такий великий кавун – це ягода.

Але всі ми сьогодні дорослі, і нам добре відомо, що в наших широтах ця ягода дозріває в середині серпня. Однак, дозрівання кавунів іноді прискорюють вирощуванням в теплиці або під плівкою. І саме тут виникає небезпека. Адже при натуральному зростанні ця ягода може очиститись від нітратів і добрив до моменту дозрівання і не нести ніякої небезпеки нашому здоров'ю.

Але якщо дозрівання кавуна прискорити, то нітрати можуть залишитися в кавуні і разом зі смачною м'якоттю потрапити в наш організм.

Саме тому про небезпеку ранніх кавунів лікарі говорять уже давно. Адже нітрати, потрапляючи в організм людини, дратують слизову, викликаючи нудоту, блювоту і діарею. Через те, що нітрати сприяють окисленню гемоглобіну, це може привести ще й до кисневого голодування.

Щоб уникнути таких неприємних захворювань, кавуни краще купувати вчасно – тоді, коли вони в нормальному режимі дозрівають, тобто з другої половини серпня.

Слід також пам'ятати, що кавуни дуже добре вбирають важкі метали, тому їх краще не купувати біля доріг.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Как невралгию не спутать с сердечной болью
[Медичні поради]
Совет: Контактные линзы
[Цікаві поради]
Совет: Нежная кожа лица - уход за жирной кожей


Переглядів: 1344 / Дата: 26.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...