Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Травень » 23 » Небезпечніший за газовані напої апельсиновий сік

Небезпечніший за газовані напої апельсиновий сік

Інші Медичні поради

Апельсиновий сік небезпечніший за газовані напої

Професор Джебб сама деякий час тому повністю виключила апельсиновий сік зі свого раціону, а тепер пропонує всім іншим людям, які ведуть здоровий спосіб життя, наслідувати її приклад, або ж розчиняти цей напій водою перед вживанням. Ця вчена дає поради уряду країни, які потім перетворюються в офіційні рекомендації для всіх громадян. Наприклад, у Великобританії існує рекомендація про вживання п'яти порцій фруктів і овочів щодня.

"Я б не стала включати апельсиновий сік в це правило п'яти порцій, - говорить професор Джебб. - Вміст корисних поживних речовин в даному напої не можна порівняти з аналогічним показником у цих фруктах і овочах, оскільки сік містить стільки ж цукру, скільки і класичні газовані напої. Крім того, він засвоюється організмом дуже швидко, і до того часу, коли напій досягає шлунка, організм не дуже розуміє, це  кока-кола чи сік".

За словами вченої, людині буде важко відмовитися від апельсинового соку, замінивши його справжніми фруктами. Професор Джебб нещодавно заявила, що цукор стає такою ж загрозою для нації, як тютюн чи алкоголь, закликавши виробників продуктів харчування знизити вміст цукру в їх товарах не менш ніж на 30%. У цьому професора Джебб підтримали багато інших вчених, які підрахували, що таке зниження рівня цукру дозволить зменшити добовий раціон середньостатистичної людини на 100 калорій.

Враховуючи, що набирає швидкість епідемія ожиріння, подібне зниження здається досить актуальним.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Рисовые отруби и мягкая кожа
[Народні поради]
Советуем: Укрепляем память - Черника
[Поради щодо працевлаштування]
Совет психолога: Когда пора менять работу


Переглядів: 1434 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...