Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Листопад » 22 » Обіцяє запекло боротись з фармацевтичною мафією Гройсман, але... після Нового року

Обіцяє запекло боротись з фармацевтичною мафією Гройсман, але... після Нового року

Інші Медичні поради

 

Гройсман застеріг від створення штучних дефіцитів ліків

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман попередив представників фармацевтичних компаній про відповідальність за завищення цін на лікарські засоби з 1 січня 2017 року. Про це він заявив під час зустрічі з представниками фармацевтичних компаній у вівторок, повідомляєпрес-служба уряду.

«Хотів би застерегти від того, щоб у нас почали створюватися штучні дефіцити ліків або щось інше. Такі випадки були, я про них знаю, і думаю, що вони точно не принесуть користі жодному ініціатору таких кроків. Якщо ми будемо відчувати, що хтось з присутніх на ринку – а я переконаний у тому, що усі, більшість підійде до цього добросовісно – намагається створювати штучний дефіцит ліків або несумлінно виконувати рішення, або завищувати ціни, у нас не буде іншого виходу – ми будемо визначати ціль і іншого виходу, як досягти цієї цілі у нас не буде. Принцип буде такий: бачу ціль, не бачу перешкод», – підкреслив прем’єр-міністр.

«Я зроблю все можливе і неможливе, щоби домогтися вирішення цього питання – щоби в Україні було справедливе ціноутворення на ліки, щоби була відповідна якість, щоби ми  провели закупівлі ліків за чесними, конкурентними цінами, щоби ми вчасно доставили ці ліки у лікарні. Усі державні структури будуть направлені на те, щоби досягти цієї мети», – заявив Гройсман.

Він зауважив, що з перших днів роботи уряд визначив своїм пріоритетом вирішення проблеми доступності ліків в Україні та підвищення їх якості.

Маючи за мету створити систему, що не дасть можливість завищувати ціни на ліки в Україні, Уряд запровадив референтне ціноутворення. Система розпочне роботу з 1 січня 2017 року.

Також нещодавно Уряд прийняв рішення про запровадження механізму реімбурсації на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми з 1 квітня 2017 року. На ці цілі заплановано 500 млн грн.

Прем’єр закликав представників фармацевтичних компаній до розуміння, відповідально поставитися до прийнятих урядом рішень і сприяти їх швидкій реалізації.

Також читайте:
[Спортивні поради]
Здоровье мужчин и машин
[Сімейні поради]
Совет: Опасно - пластиковая тара
[Цікаві поради]
Совет: Правильное питание - для волшебных волос


Переглядів: 1214 / Дата: 22.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...