Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Грудень » 9 » Організм людини - вчені з’ясували роль апендикса

Організм людини - вчені з’ясували роль апендикса

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Експерти вияснили, чому люди мають апендицит – тонке випинання сліпої кишки у правій нижній частині, хоча його точне місце розташування дуже індивідуально змінюється.

Вчені Університету Середнього Заходу США штату Арізона стверджують, що апендицит, який вважався безглуздим, насправді може служити резервуаром для корисних кишкових бактерій.

Професор Хейзер Сміт досліджував функцію та наявність апендициту у 533 різних ссавців. Деякі тварини, включаючи приматів, вомбатів та кроликів, мають його, тоді як інші, як собаки та кішки, не мають в своєму тілі. Дослідники виявили, що апендикс розвивався 30 разів у різних видах і практично ніколи не зникав з еволюційної лінії, коли він з’явився.

Виявилося, що тварини з апендицитом мають вищу концентрацію лімфоїдної тканини в кишечнику, яка відіграє важливу роль у імунній системі. Ця тканина може стимулювати розвиток і кількість певних видів корисних бактерій. Професор Хейзер Сміт підсумовує дослідження, згідно з яким люди, які видаляють відросток, “довше відновлюються після хвороби, особливо, після такої, коли корисні кишкові бактерії були вимиті з організму”.

Середній розмір апендициту становить від п’яти до десяти сантиметрів у довжину і від шести до восьми міліметрів у діаметрі.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Ве­щие сны - вы­дум­ки ли
[Цікаві поради]
За свою жизнь женщина тратит на сборы два года
[Народні поради]
Совет: Продукты, которые снимают боль

Переглядів: 1266 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...