Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Травень » 8 » Отримали дозвіл на оживлення померлих американські біотехнологи

Отримали дозвіл на оживлення померлих американські біотехнологи

Інші Медичні поради

 

До експерименту «допускаються» пацієнти, які опинилися в стані клінічної смерті, після черепно-мозкової травми.

Вчені мають намір використовувати комбінацію методів, що включає ін’єкції стовбурових клітин і пептидних коктейлів (білкові фрагменти) у мозок пацієнтів. Крім того, буде застосовуватися лазерна терапія, випробувана в лікуванні інсульту, мігрені і хвороби Паркінсона. Суть цієї терапії в тому, щоб дати імпульс природним процесам відновлення організму. І нарешті, вчені застосують четвертий метод – нервову стимуляцію.

Підключені до системи життєзабезпечення учасники експерименту будуть спостерігатися протягом декількох місяців. У результаті вчені очікують побачити ознаки регенерації у верхній частині спинного мозку, що відповідає за дихання і серцебиття.

Генеральний директор компанії доктор Айра Пастор розповідає, що перші результати експерименту, що отримав назву ReAnima, очікуються через три місяці. «Ми об’єднаємо біологічні інструменти регенеративної медицини з іншими медичними пристроями, що використовуються для стимуляції центральної нервової системи пацієнтів з тяжкими формами розладу свідомості», – говорить доктор Пастор.

Дослідники вірять в успіх, оскільки, на їх думку, стовбурові клітини здатні стерти стару інформацію і вдихнути нове життя, аналогічно тому, як це відбувається у світі тварин на прикладі саламандри, здатної відрощувати нові кінцівки замість втрачених.

Завдяки дослідженню медицина зможе отримати унікальний метод терапевтичного лікування важких розладів свідомості, дегенеративних захворювань центральної нервової системи, в тому числі хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Також читайте:
[Туристичні поради]
Каждому туристу необходимо побывать в Бахайских садах в Хайфе
[Медичні поради]
Совет: Нельзя злоупотреблять сладким
[Сімейні поради]
Советы: Как улучшить память


Переглядів: 1330 / Дата: 19.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...