Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Липень » 31 » Пацієнти із збільшеною простатою і доброякісною гіперплазією можуть забути про імпотенцію

Пацієнти із збільшеною простатою і доброякісною гіперплазією можуть забути про імпотенцію

Інші Медичні поради


Імпотенція - нерідкий результат операції, що проводиться в рамках лікування проблем простати. Але науковці придумали, як уникнути неприємного ефекту. Йдеться про процедуру емболізації артерії простати. Вона обіцяє перевернути життя чоловіків із збільшеною простатою або доброякісною гіперплазією передміхурової залози, передає The Daily Mail. У той же час, якщо у вас викликає занепокоєння аденома простати, то ми радимо відвідати портал uro.lviv.ua, на якому можна знайти багато корисної інформації щодо подібних проблем зі здоров'ям.


Повернувшись до досліджень науковців, варто зауважити, що до недавнього часу лікарі могли лише видалити хірургічним шляхом проблемну частину простати, що підвищувало ризик статевої дисфункції, нетримання, кровотеч та інфекції. Емболізація ж не настільки небезпечна, і проводиться під місцевим наркозом. Через катетер в кровоносні судини вводять мікроскопічні пластичні частинки розміром не більш  за піщинки.

Частинки закупорюють судини, що розходяться від стегнової артерії. Це дозволяє скоротити обсяги крові, що надходить в простату. Це дає можливість зменшити обсяг простати на одну третину. При цьому залишається достатній приплив крові для нормальної роботи органу.

Вже були проведені клінічні випробування в Португалії та Бразилії. Через 4-6 годин після процедури пацієнти могли повертатися додому. Зокрема, тести в Університеті Сан-Паулу показали: простата зменшувалася на 30%. А ще одне випробування за участю 84 осіб говорить про те, що показники успішності операції становлять 98,5%.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Факторы риска инфаркта
[Медичні поради]
Совет: Газировка опасна для костей
[Сімейні поради]
Совет: От домашних питомцев зависит интеллект ребёнка


Переглядів: 1734 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...