Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Липень » 2 » Під час вагітності прийом парацетамолу провокує аутизм дитини

Під час вагітності прийом парацетамолу провокує аутизм дитини

Інші Медичні поради

 

Прийом парацетамолу під час вагітності збільшує на 30% ризик розвитку аутизму у майбутньої дитини. У новонароджених чоловічої статі препарат викликає аутичні симптоми, а у жіночої - розлад уваги.

Про це повідомляє науковий журнал Epidemiologу. Дослідники опитали 2644 молодих матерів з дітьми у віці одного року і п'яти років. У них уточнювали факт і частоту прийому препарату. Рівень неврологічного розвитку неповнолітніх вимірювався за допомогою дитячого тесту розладів аутистичного спектру, тесту безперервної уваги Коннера Кідді, опису синдрому дефіциту уваги і гіперактивності по системі DSM-IV.

Більше 40% матерів сказали, що вживали парацетамол у перші 32 тижні вагітності. При цьому діти у віці до п'яти років, що піддавалися впливу препарату, демонстрували виражені ознаки гіперактивності та імпульсивності. Регулярний прийом парацетамолу корелював показники уважності і швидкості обробки візуальної інформації. У хлопчиків, матері яких приймали парацетамол постійно, частіше помічали розлад аутичного спектру.

"Перш за все він знімає біль, впливаючи на каннабіноідні рецептори в головному мозку. У нормі ці рецептори допомагають відслідковувати дозрівання і якість межсинаптичних зв'язків нейронів, парацетамол втручається в цей процес. Крім того, він може впливати на імунну систему або бути токсичним для окремих ембріонів ", - розповів доктор Жорді Джальвез про вплив парацетамолу.

Вчені пов'язують появу аутичних симптомів у хлопчиків із підвищеною вразливістю мозку чоловіків до впливу негативних факторів під час раннього розвитку. Частина представників сильної статі більш сприйнятлива до ендокринних порушень в організмі матері.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Заболевание «синдром Месси»
[Медичні поради]
Совет: Соль для ванн вне закона
[Медичні поради]
Совет: Ожирение, изжога - рак


Переглядів: 1384 / Дата: 20.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...