Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Серпень » 7 » Плавання як засіб фізичної та духовної краси

Плавання як засіб фізичної та духовної краси

Інші Спортивні поради

Не викликає сумнівів твердження, що заняття плаванням і фізична привабливість людини не роздільні.
Плавання має специфічні властивості, що надають позитивний ефект на стан організму людини. Плаваючи, людина відчуває щось, схоже на невагомість у космічному просторі. Для руху по воді людині потрібно виконувати певні дії своїм тілом, аналогічних їм немає ні в одному виді спорту. Результатом є величезний оздоровчий ефект, а також профілактика і лікування порушень складу тіла.

Не секрет, що гарна постава є запорукою хорошого самопочуття і відмінного настрою. Правильна фізичне будова - це обов'язкова умова для функціонування всіх внутрішніх органів і всього організму в цілому. Люди, які займаються плаванням, і в зрілому віці виглядають рухомими і стрункими, вони позбавлені проблем з хребтом, які турбують багатьох літніх людей. Плавання сприяє утворенню м'язового корсета, який утримує стовп хребта в правильному прямому стані. Всі групи м'язів розвиваються гармонійно, в зв'язку з рівномірним розподілом навантаження.

Серце людини - це теж м'яз, і, щоб серце було сильним і здоровим, його потрібно обов'язково тренувати. Кращий спосіб - це плавання. Доведено, що серце людей, які систематично займаються плаванням, більш витривале. Тренованому серцю в житті значно легше вдається подолати навіть серйозні навантаження. Також давно відомо, що у людей, що захоплюються плаванням, артеріальний тиск не піддається стрибків, і впродовж не одного десятиліття може бути стабільним.

Періодичні заняття цим видом спорту сприятливо діють на органи дихання, зміцнюючи і покращуючи їх функціонування. Розвиваються дихальні м'язи, і в зв'язку з цим збільшується життєва ємкість легенів людини.

Нервова система людини також відчуває на собі позитивний вплив плавання. Вода тонізує нервову систему, безсумнівно, заспокоює і врівноважує її. Людина стає більш дисциплінованою і з оптимізмом сприймає будь-які життєві ситуації. Люди забувають про депресію та стан дратівливості.

Все вищесказане - це дуже крихітна частина того, що отримує людина від занять таким видом спорту як плавання. В даний час медицина все ширше застосовує плавання як засіб лікування від безліч недуг. Доступність цього методу, в поєднанні з високою ефективністю впливу на людський організм, зробили плавання одним з найцінніших способів підтримки свого тіла і внутрішнього світу в здоровому стані.
Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Спокойствие за рулем
[Медичні поради]
Совет: Рак вызывают сосиски
[Медичні поради]
Совет: Как не переедать


Переглядів: 11762 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...