Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Січень » 21 » Подібна до впливу кокаїну дія алкогольних енергетиків на мозок – вчені

Подібна до впливу кокаїну дія алкогольних енергетиків на мозок – вчені

Інші Медичні поради

 

Алкогольні енергетики діють на мозок людини подібно до кокаїну. Особливо це стосується мозку підлітків. Такого висновку дійшли американські вчені з Університету Пердью (штат Індіана).

Навіть звичайний енергетик містить у 10 разів більше кофеїну, ніж інший солодкий газований напій. Якщо ж до його складу входить ще й алкоголь, це впливає на роботу мозку, і впив цей подібний до того, який чинить кокаїн. Вчені з Університету Пердью провели дослідження, в ході яких вивчали вплив на роботу головного мозку алкогольних та енергетичних напоїв. Було проведено серію експериментів на мишах, які показали: у молодих тварин, які отримали високі дози кофеїну та алкоголю одночасно, у головному мозку виникали такі ж порушення, як і в мишей, що отримували кокаїн. Найбільш помітні зміни торкалися поведінки тварин – вони ставали надзвичайно активними і рухливими, а в їх ньому мозку, при цьому, зростала концентрація білка, рівень якого підвищувався при розвитку залежності від кокаїну та опіатів. Якщо миші отримували лише високі дози кофеїну, чи лише багато алкоголю, їхній мозок не реагував подібним чином.

Також результати дослідження показали, що старші миші були менш чутливими як до кокаїну, так і до алкоголю разом з кофеїном. Вчені проводять паралелі між функціонуванням людського мозку та мозку мишей і роблять висновки, що підлітки сильніше реагують на енергетики зі вмістом алкоголю, ніж дорослі люди. Саме тому для них ці напої є найбільш небезпечними.

Організм підлітка є дуже вразливим до впливу різних шкідливих речовин. У юних осіб дуже швидко розвивається залежність, яку потім важко побороти. Наприклад, вчені стверджують, що діти, які починають потроху вживати алкоголь уже з 11 років, набагато частіше в майбутньому страждають від алкогольної залежності. Тому батькам треба зробити все, щоб тримати під контролем поведінку своїх дітей у такий важкий підлітковий вік, адже наслідки їхніх вчинків можуть бути фатальними для всього подальшого життя людини.

Також читайте:
[Цікаві поради]
Ученые советуют как прожить до 120 лет и более
[Медичні поради]
Риск возникновения инсульта способны снизить овощи и фрукты
[Медичні поради]
Советы: Как лечить герпес


Переглядів: 1105 / Дата: 24.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...