Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 9 » Полегшений пошук запчастин на торговельному майданчику Avto.Pro

Полегшений пошук запчастин на торговельному майданчику Avto.Pro

Інші Поради для бізнесу на http://radymo.com/

 

Сьогодні маркетплейси є майданчики для торгівлі в мережі, часто вузькоспеціалізовані, мають один або кілька електронний каталогів, які поповнюються завдяки роботі десятків, а то і сотень різних продавців. Переваги таких майданчиків явні:

  • В одному інформаційному просторі зазвичай можна як продавати, так і купувати;
  • Величезний каталог, що включає в себе до кількох мільйонів позицій;
  • Демократичні ціни, які припадають до душі покупцям - для них інтернет стає першим місцем для покупок;
  • Можливість просування реклами в рамках однієї платформи або тих, з якими маркетплейс співпрацює;
  • Об'єднання роботи страховиків, доставщиків, оцінювачів і багатьох інших в тому ж просторі;
  • Можливість знайти незвичайні, рідкісні речі, яких немає в дрібних магазинах.

До ідеї торгівлі на маркетплейсах підприємці прийшли не відразу. Електронна комерція (більш її третини) припадає не тільки на маркетплейси, але і на звичайні інтернет-магазини, аукціони, групи в соціальних мережах, орієнтовані на покупку і продаж.

Останні варіанти торгівлі поступово відмирають, тому що вимагають для роботи зусиль цілого штату співробітників, окремих рекламних кампаній, а значить і величезних витрат. І це тільки для того, щоб залишатися на плаву - про активне зростання мови ще не йде. Маркетплейси ж дозволяють підприємцям, як мінімум, зменшить витрати на саму можливість торгувати.

Маркетплейс Avto.Pro, або як буде виглядати ринок торгівлі автозапчастинами в найближчій майбутньому

Вище вже згадувалося те, що маркетплейси можуть бути вузькоспеціалізованими. Сайт https://avtopro.ua є якраз таким. В електронному каталозі можна знайти 493 мільйони запчастин - число величезне, але для авторинку аж ніяк не неймовірне. Давайте виділимо основні плюси даного маркетплейса і спробуємо відповісти на питання, які вже могли виникнути:

  • Величезний каталог, в якому можна знайти запчастини як для іноземних, так і вітчизняних автомобілів. Якщо чогось немає, то для покупців завжди доступна "Авторозборка" по різних містах, де легко знайти б.у. запчастини навіть для останніх моделей авто, нові запчастини для яких дуже дороги;
  • Зручний пошук по каталогу. Повірте, кількість запчастин ніяк не впливає на те, скільки покупцеві доведеться шукати конкретну річ. Все зручно і автоматизовано, в цьому кожен день переконуються 50 000 покупців;
  • Широкі можливості для реклами. Компанія Авто.Про заохочує сезонні знижки знижки та спеціальні пропозиції, і пропонує розміщувати банерну систему в їх системі. Оскільки аудиторія маркетплейса вже орієнтована на покупку, реклами швидко почне приносити прибуток;
  • Можливість як купувати, так і продавати. В рамках інформаційного простору все відвідувачі рівні і при бажанні легко можуть почати співпрацювати з окремими магазинами і продавцями.

Як бачите, маркетплейс пропонує широкі можливості для торгівлі. Практично всі рішення, без яких неможлива продаж автозапчастин, тут були реалізовані. І найголовніше з них: робити так, щоб покупець повертався, не знайшовши кращого аналога.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Защищаем детей от синдрома неудачника
[Народні поради]
Совет: Ежевика вместо аспирина
[Цікаві поради]
5 вещей, которые эксперты не советуют покупать в супермаркетах

Переглядів: 1250 / Дата: 19.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...