Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Листопад » 2 » Попередили про ріст захворюваності на менінгіт у Києві

Попередили про ріст захворюваності на менінгіт у Києві

Інші Медичні поради

 

У Києві зросла кількість захворюваності на менінгококову інфекцію - 27 випадків проти 10 минулорічних, повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, 18 випадків менінгіту зареєстровано у дітей до 17 років.

Менінгококова інфекція передається повітряно-крапельним шляхом і має різні форми: від такої, що не загрожує життю – до небезпечної менінгококцемії. Найбільш вразливі до захворювання – діти (близько 80% випадків) та люди з ослабленим імунітетом.

Летальність може настати впродовж 24 годин після появи перших симптомів, які подібні до симптомів ГРВІ (підвищення температури, особливо вище 39°С, сонливість, млявість, висипка, що має ознаки крововиливів).

Через нечітко виражену специфічну симптоматику розпізнати початок цієї смертельної недуги непросто. Тому влада закликає не нехтувати своїм здоров’ям, а викликати лікарів при появі навіть звичайних  симптомів ГРВІ.

Нагадаємо, що у Києві від менінгіту померла дворічна дитина. Це вже третій летальний випадок від даного захворювання, зафіксований у столиці.

Також читайте:
[Туристичні поради]
Совет туристу: как избежать мелких неприятностей на отдыхе
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Любовь и секс
[Медичні поради]
Совет: По ногтям диагностируем болезни


Переглядів: 197 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...