Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2014 » Січень » 25 » Попередити діабет в близьких

Попередити діабет в близьких

Інші Медичні поради
 Як попередити в близьких діабет
Американські вчені з університету Джорджа Вашингтона відшукали простий спосіб знизити ризик захворювання на діабет у літніх людей.

Основним фактором ризику розвитку цукрового діабету на перших етапах, для яких характерна все більша нездатність організму засвоювати глюкозу, є підвищення рівня цукру в крові після прийняття їжі. Внаслідок цього, відпочинок після їжі дуже небезпечний для людей, що мають схильність до захворювання діабетом.

Для дослідження цього, вчені проаналізували показники 10 осіб у віці від 60 років. До групи дослідження відносилися люди, які мали підвищений рівень цукру в крові і не мали достатніх фізичних навантажень.

Результати показали, що для літніх людей піші прогулянки в помірному темпі відразу після прийняття їжі достатньо ефективні для того, щоб знизити рівень цукру в крові. Навіть три 15-хвилинні піші прогулянки протягом доби були так само ефективні для того, щоб нормалізувати показники цукру, як і одна 45-хвилинна прогулянка. Такі ж прогулянки здатні знизити рівень цукру в крові так само успішно, як і більш тривалі фізичні навантаження.

За словами доктора Лоретти ДіПіетро, одного з авторів дослідження, ця робота стала першою у вивченні впливу короткострокових фізичних навантажень в період відразу після прийому їжі. Саме в цей період у літніх людей рівень цукру в крові може стрімко підвищитися. Причина цього ― зростаюча опірність до дії інсуліну м’язових тканин і недостатнє вироблення інсуліну підшлунковою залозою.

Вчені кажуть, що вечірня прогулянка відразу після вечері є найбільш ефективною. «Будь яке фізичне навантаження, навіть незначне, йде на користь людям похилого віку, які мають високий рівень цукру в крові», ― говорить доктор Метью Хоббс.


Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Песни вместо переедания
[Кулінарні поради]
Советуем: Красная икра
[Медичні поради]
Совет: Как защититься от вирусов гриппа


Переглядів: 1874 / Дата: 23.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...