Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Квітень » 5 » Попереджають про небезпеку цього основного продукту онкологи

Попереджають про небезпеку цього основного продукту онкологи

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Червоне м’ясо може бути небезпечно для представниць прекрасної статі. Виявилося, що цей продукт може збільшити ризик «заробити» рак товстої кишки.

Про це повідомляють Новини Здоров’я.

До такого висновку прийшли науковці з Університету Лідса. Вони заявили, що кожній людині слід знизити споживання червоного м’яса, в іншому випадку є велика ймовірність розвитку раку товстої кишки.

У рамках дослідження вчені задіяли понад 32 тисяч представниць прекрасної статі, які проживають в Англії, Шотландії та Уельсі. Дослідження проводилося протягом 17 років: спочатку жінки проходили початкове обстеження у 1995-1998 роках, а потім вже за ними спостерігали.

В першу чергу дослідників хвилювало те, що їдять випробовувані. За ці роки серед добровольців було виявлено 119 випадків раку товстої кишки. Виявилося, що практично всі діагнози пов’язані з тим, що жінки постійно їли червоне м’ясо. У них набагато частіше розвивався рак дистальних відділів товстої кишки або низхідної ободової кишки.

Відзначається, що червоне м’ясо входить в так звану західну дієту. Вчені попереджають, що потрібно знизити оберти, інакше це призведе до поганих наслідків. Включивши овочі і фрукти в свій раціон, ви позбавляєтеся від ризику раку на 20 відсотків.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Чтобы сберечь семью откажитесь от мобильного телефона
[Народні поради]
Совет: Чтобы волосы блестели
[Цікаві поради]
Совет: Компьютер стоимостью от 25 долларов

Переглядів: 1124 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...