Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Січень » 6 » Порада: Найзручніший сімейний автомобіль

Порада: Найзручніший сімейний автомобіль

Інші Сімейні поради

Найбільш важливим автомобілем, який було представлено на стенді південнокорейського автовиробника є HND-7 Hexa Space мінівен.

Ця концепція втілює в собі якісний бренд Hyundai, представлений у новій моделі мінівену, виробництво якого буде запущено в Індії в найближчі пару років. Його параметри складають 169 дюймів у довжину, 71 дюймів в ширину і 64 сантиметрів у висоту. Салон авто досить великий, завдяки розробникам Hexa Space оздоблений інноваційною компоновкою сидінь, що дозволяє йому легко вміщувати вісім пасажирів.

Hexa Space має три ряди сидінь, дана функція зустрічається у багатьох мінівенах, оскільки, авто розраховане для поїздок з сім’єю. Чим він виділяється серед інших машин? Середні сидіння перших двох рядів розміщенні таким чином, що знаходяться трохи позаду бічних сидінь даних рядів. Саме завдяки такому шахоподібному розташуванню вивільняється максимальна кількість місця для ніг для кожного пасажира, включаючи двох пасажирів, що сидітимуть в самому останньому ряді.

Hexa Space був розроблений в Південній Кореї і розділив свою платформу з ix20. Він живиться чотирьох-циліндровим двигуном 1,2 літри із турбонадувом, який з'єднується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Hyundai є найбільшим експортером в Індії і другим за величиною автовиробником в країні.


Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Делу - время, а потехе
[Медичні поради]
Совет: Следите за пульсом
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Сидя за компьютером, отвлекайтесь


Переглядів: 11207 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...