Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Січень » 6 » Порада: Найзручніший сімейний автомобіль

Порада: Найзручніший сімейний автомобіль

Інші Сімейні поради на http://radymo.com/

Найбільш важливим автомобілем, який було представлено на стенді південнокорейського автовиробника є HND-7 Hexa Space мінівен.

Ця концепція втілює в собі якісний бренд Hyundai, представлений у новій моделі мінівену, виробництво якого буде запущено в Індії в найближчі пару років. Його параметри складають 169 дюймів у довжину, 71 дюймів в ширину і 64 сантиметрів у висоту. Салон авто досить великий, завдяки розробникам Hexa Space оздоблений інноваційною компоновкою сидінь, що дозволяє йому легко вміщувати вісім пасажирів.

Hexa Space має три ряди сидінь, дана функція зустрічається у багатьох мінівенах, оскільки, авто розраховане для поїздок з сім’єю. Чим він виділяється серед інших машин? Середні сидіння перших двох рядів розміщенні таким чином, що знаходяться трохи позаду бічних сидінь даних рядів. Саме завдяки такому шахоподібному розташуванню вивільняється максимальна кількість місця для ніг для кожного пасажира, включаючи двох пасажирів, що сидітимуть в самому останньому ряді.

Hexa Space був розроблений в Південній Кореї і розділив свою платформу з ix20. Він живиться чотирьох-циліндровим двигуном 1,2 літри із турбонадувом, який з'єднується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Hyundai є найбільшим експортером в Індії і другим за величиною автовиробником в країні.


Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Меньше пить - дешевле
[Святкові поради]
Совет: Нельзя злоупотреблять спиртным
[Цікаві поради]
Совет: Нас лечат дельфины

Переглядів: 11346 / Дата: 15.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...