Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2011 » Грудень » 16 » Порада: Увага - квітковий трипс

Порада: Увага - квітковий трипс

Інші Медичні поради

У зв’язку зі збільшенням імпорту овочевих, квіткових і декоративних культур до України, почастішали випадки виявлення західного квіткового трипсу – небезпечного карантинного шкідника. Лише на минулому тижні Державною службою з карантину рослин зафіксовано три випадки виявлення шкідника в імпортній продукції, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Під час контрольного обстеження магазину та складу у Луцьку, в партії хризантем голландського походження був виявлений західний квітковий трипс. Через це вся партія зараженої продукції була вилучена та знищена.

Карантинного шкідника було виявлено в партії зрізаної зелені, яка надійшла до України з Ізраїлю. Також державні інспектори карантину рослин виявили партію свіжих овочів та фруктів з Нідерландів, заражену західним квітковим трипсом. Обидві заражені партії призначалася для реалізації в Київській області. Наразі, продукція направлена на знезараження.

У разі подальшого виявлення західного квіткового трипса Державна служба з карантину рослин України буде змушена застосувати екстрені заходи. Зокрема, розглядається питання повернення заражених вантажів для уникнення занесення і розповсюдження шкідника на території України.


Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: С наступающим Новым Годом - осторожно, еда
[Цікаві поради]
Совет: Тем, кто хочет поумнеть
[Спортивні поради]
Совет: Отличная фигура


Переглядів: 11125 / Дата: 21.11.2017
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...