Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2011 » Грудень » 16 » Порада: Увага - квітковий трипс

Порада: Увага - квітковий трипс

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

У зв’язку зі збільшенням імпорту овочевих, квіткових і декоративних культур до України, почастішали випадки виявлення західного квіткового трипсу – небезпечного карантинного шкідника. Лише на минулому тижні Державною службою з карантину рослин зафіксовано три випадки виявлення шкідника в імпортній продукції, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Під час контрольного обстеження магазину та складу у Луцьку, в партії хризантем голландського походження був виявлений західний квітковий трипс. Через це вся партія зараженої продукції була вилучена та знищена.

Карантинного шкідника було виявлено в партії зрізаної зелені, яка надійшла до України з Ізраїлю. Також державні інспектори карантину рослин виявили партію свіжих овочів та фруктів з Нідерландів, заражену західним квітковим трипсом. Обидві заражені партії призначалася для реалізації в Київській області. Наразі, продукція направлена на знезараження.

У разі подальшого виявлення західного квіткового трипса Державна служба з карантину рослин України буде змушена застосувати екстрені заходи. Зокрема, розглядається питання повернення заражених вантажів для уникнення занесення і розповсюдження шкідника на території України.


Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет психолога: Когда пора менять работу
[Сімейні поради]
Совет: Температура дома
[Сексуальні та інтимні поради]
Медики советуют как восстановить сексуальное влечение у женщин

Переглядів: 11377 / Дата: 15.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...