Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Травень » 22 » Посуд з тефлону може стати причиною раку

Посуд з тефлону може стати причиною раку

Інші Медичні поради

 

Мало хто з сучасних жінок може зараз обійтися без посуду з тефлону. Легендарний матеріал, з якого виготовляють сковороди і каструлі, підкупив всіх господинь своїми антипригарними властивостями. Одначе, причиною раку може стати саме посуд з тефлону.

Останнім часом у бік корпорації DuPont, яка винайшла кілька десятків років тому тефлон, постійно пред’являються звинувачення в тому, що посуд з тефлоновим покриттям призводить до онкологічних захворювань. Проведені дослідження доводять, що тефлон насправді є канцерогенним матеріалом, так як в його склад входить перфлуорооктанова кислота, що несе найбільшу частку канцерогенності.

З точки зору юриспруденції ситуація досить складна. Кожна речовина, що використовується в харчовому виробництві, неодмінно має проходить тести на визначення їх канцерогенності. У разі, якщо один тест виявляється плюсовим, то застосування речовини у виробництві є незаконним.

Тим не менше, дані вимоги було прийнято до виконання лише в 1981 році, тефлон ж був винайдений за п’ять десятиліть до цього і, природно, ніяких тестів не проходив. Довівши шкідливість тефлону, фахівці, по ідеї, зобов’язані заборонити його використання в промисловості. А така міра, по суті, знищить всю корпорації DuPont.

У даний момент корпорація покірно оплачує всі відшкодування для постраждалих від впливу тефлону. За останніми даними корпорація витрачає приблизно сто мільйонів доларів на компенсації щорічно. Хоча колосальний прибуток від продажів посуду з тефлону у всіх країнах світу, звичайно, покриває ці витрати.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Бегите к врачу, если секс невозможен без...
[Кулінарні поради]
Совет: Диета низкокалорийная
[Медичні поради]
Советуем: Средство от гепатита С - цитрусы


Переглядів: 1533 / Дата: 24.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...