Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Лютий » 19 » Причина нічних перекусів

Причина нічних перекусів

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Співробітники Університету Пенсільванії під керівництвом доктора Ребеки Піблззібрали групу з 1600 студентів, яким роздали запитальники.

Анкети допомагали оцінювати наявність можливого розладу харчування та загальний стан психічного здоров'я.

За результатами аналізу відповідей було зроблено висновок: люди, які мають звичку "нападати" на холодильник вночі, ризикують зіткнутися з психічними відхиленнями, пише HNGN.

Синдром нічних перекусів характеризується не тільки тим, що людина їсть пізно ввечері або навіть вночі. Але відчуттям того, що вранці просто неможливо їсти, що не вдасться заснути без їжі.

Із загальної кількості студентів, які брали участь в опитуванні, у 3% була зазначена проблема. Примітно: переїдання (безконтрольний прийом їжі) принципово відрізняється від синдрому нічного прийому їжі, інформує Кореспондент.

Останній не завжди пов'язаний з переїданням, але все ж характеризується зайвим прийомом їжі. Зате синдром пов'язаний з анорексією, як і з прийомом препаратів для лікування синдрому гіперактивності та дефіциту уваги.

Деякі люди з синдромом нічних перекусів прокидаються посеред ночі, щоб перекусити і потім спокійно заснути. Молоді люди і студенти перебувають в групі особливого ризику розвитку синдрому.

Ще в 2008 році було проведено дослідження, яке показало: студенти з даним синдромом мали депресію і раніше заподіювали собі шкоду. Експерти радять негайно звертатися до фахівців при виявленні ознак синдрому.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Советы о том, как правильно нужно просить о повышении зарплаты
[Туристичні поради]
Отдых на море? - Советуем!
[Медичні поради]
Совет: Влияние биочасов на организм

Переглядів: 1358 / Дата: 25.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...