Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Березень » 1 » Причину появи серйозних захворювань назвали вчені

Причину появи серйозних захворювань назвали вчені

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

Вчені назвали причину появи серйозних захворювань

Кліматичне явище Ель-Ніньйо в 2015-2016 роках сприяло поширенню небезпечних хвороб, з’ясували експерти NASA.

Ель-Ніньйо, або Південна осциляція – коливання температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану. Це явище приносить з собою екстремальні погодні умови на великих територіях.

Нове дослідження показало, що в аналогічний період зросла кількість заражень чумою і хантавірусом в Колорадо і Нью-Мексико, холерою в Танзанії і лихоманкою Денге в Бразилії і Південно-Східній Азії, повідомляє Scientific Reports.

Вчені змогли відновити картину подій. Так, через Ель-Ніньйо над південно-західною частиною США встановилася помірна температура, але збільшилася кількість опадів. Це призвело до бурхливого росту рослин, які є їжею для гризунів – переносників хантавірусу. Популяції різко збільшилися і, відповідно, зросли контакти з людьми. Разом з гризунами розмножувалися і блохи, які переносять чуму.

У Танзанії також спостерігалися рясні опади, що призвело до забруднення місцевих джерел каналізаційними стоками. Так в питні резервуари потрапили холерні вібріони, викликавши одну з найбільших за останні 18 років спалахів захворювання. Подолати цю загрозу вдалося не швидко, і зараження відбувалися також в 2017 і 2018 роках.

У Бразилії та Південно-Східній Азії «підняла голову» лихоманка Денге. Експерти пояснили, що через нагрівання грунту комарі-переносники мігрували на міські території, де є відкриті водойми, і почастішали випадки їх контактів з людьми. Крім того, через спеку комахи швидше досягали зрілості.

Автори дослідження відзначили, що, з урахуванням цих даних, слід заздалегідь подбати про вакцинацію людей і домашньої худоби.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Как добиться фигуры своей мечты
[Релігійні поради]
Совет: Как правильно сидеть за рулём
[Цікаві поради]
Совет: Не верь глазам своим под градусом

Переглядів: 141 / Дата: 19.03.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...