Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Квітень » 7 » Про перемогу над хворобою Альцгеймера заявив Ізраїль

Про перемогу над хворобою Альцгеймера заявив Ізраїль

Інші Медичні поради

 

Найстаріша і найбільш впливова ізраїльська газета опублікувала сенсаційний матеріал про перемогу над хворобою Альцгеймера.

Мова йде про завершення доклінічних випробувань нового препарату, який показав 99% зцілення від цієї невиліковної раніше форми старечого слабоумства. Згідно зі звітом, препарат повністю зупиняє дегенеративні зміни в мозку. У піддослідних мишей були усунені всі симптоми хвороби, і вони показували в тестах такі ж когнітивні результати, як і їх родичі з контрольної групи. До завершення доклінічних випробувань вчені не афішували хід експерименту, через те, що в різних частинах світу ті чи інші лабораторії неодноразово заявляли про успіхи в боротьбі з хворобою Альцгеймера, але все виявлялося лише видаванням бажаного за дійсне.

Лише після того, як була підтверджена і перевірена абсолютна достовірність отриманих результатів, було заявлено про результати експерименту. Повідомляється, що в даний час готується наступна стадія випробувань препарату, він скоро буде доступний хворим в ході клінічних випробувань.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Три банана ежедневно
[Народні поради]
Совет: Лечение липой
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Заводить ли служебный роман


Переглядів: 1178 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...